Kocatepe Cami Otelleri

Kocatepe Cami otelleri, en uygun Kocatepe Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kocatepe Cami Otelleri

Genel Bilgi

Kocatepe semtinde 1967 'de inşaatına başlanmış ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından 1987' de inşaatı tamamlanmıştır. Kocatepe Camiinin inşaatı çok uzun sürdü. 1981'de caminin inşaatını ve mal varlığını Türkiye Diyanet Vakfı devraldı. Bu tarihten sonra inşaat çalışmaları hızlanan Kocatepe Camii 1987'de dönemin Başbakanı Turgut Özal tarafından ibadete aç

Concept House

Çankaya / Ankara
Concept House Ankara'nin merkezi Kizilay'a 10 dk, Alisverisin merkezi Tunali'ya 5 dk yürüme mesafesindedir. Esenboga Havalimani'na arala 25 dk dir. toplam toplam 23 adet 1+1 ve 2+1 dairelerden olusmaktadir.

Etap Bulvar Hotel

Kızılay / Çankaya
Otelimiz'de 7'si suit, toplam 69 oda mevcuttur. Otelimiz kahvaltı dahil hizmet vermekte olup Kablosuz internet erişimi (Wi-Fi) kullanımını ücretsiz sunmaktadır.

Hotel Dream Life

Kizilay / Çankaya / Ankara
Hotel Dream Life’ın tüm odaları minibar, kasa ve elektrikli su ısıtıcısı ile donatılmıştır. Her odada terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri sunulan duşlu özel banyo vardır.

Raymar Hotels Ankara

Kizilay / Çankaya / Ankara
Ankara'nın Çankaya semtinde merkezi bir konumda bulunan Raymar Hotels, neoklasik Fransız mimarisine sahiptir. Otelde bir restoran ve bar yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi ve 24 saat açık resepsiyon sunulur.

Golden House Apart Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Golden House yeni konsept dairelerimizle yeni binamizda 2019 Mayis ayinda hizmetinize açilmistir. Sehrin merkezinde lükse yeni bir isim getirdik. Hayallerinizdeki konfor artik sehir merkezinde.

Otto City

Kizilay / Çankaya / Ankara
Otto City Premium Suites siz değerli misafirlerimizin rahat etmesini sağlamak için özel olarak konumlandırılmış ve bütün detaylar sizler için detaylı olarak düşünülmüştür.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kocatepe Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kocatepe Cami Hakkında

Kocatepe Cami Otelleri Kocatepe semtinde 1967 'de inşaatına başlanmış ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından 1987' de inşaatı tamamlanmıştır. Kocatepe Camiinin inşaatı çok uzun sürdü. 1981'de caminin inşaatını ve mal varlığını Türkiye Diyanet Vakfı devraldı. Bu tarihten sonra inşaat çalışmaları hızlanan Kocatepe Camii 1987'de dönemin Başbakanı Turgut Özal tarafından ibadete açıldı. 4500 m² 'lik bir alan üzerinde inşa edilen caminin alt kısmında konferans salonu, kütüphane, otopark, ticarethane ve idari birimler bulunmaktadır. Mimar Sinan' ın geliştirdiği mimari üsluba bağlı kalınarak inşa edilen Kocatepe Camii'nin ana mekânı 4 fil ayağı üzerine oturan bir merkezi kubbe ile dört yarım kubbeden oluşur. Caminin 88 m uzunluğunda 4 minaresi vardır. [2] Minarelerin şerefelerine hem asansörle hem de merdivenle çıkılır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır