Yardım

Kartepe Kiralık Villalar

Loading...
Sırala

The Canyon

Müthiş
9.7
Kartepe, Kocaeli
The Canyon Hotel Resort'te zirveye yakın, şehir stresinden ve kalabalığından uzak, doğa ile baş başa konaklama yapabilirsiniz.
Müthiş
9.7

Kartepe Renkli Evler

Maşukiye, Kartepe, Kocaeli
Kartepe Renkli Evler, toplam 10 adet villası hizmet vermektedir.

Alya Kartepe Villas

Büyükderbent, Kartepe, Kocaeli
Alya Kartepe Villa Hotel, doğanın içinde ev konforu sunar. Özenle dizayn edilmiş yaşam alanları, şık dekorasyonu ve ergonomik yapısıyla rahatlık ve huzur verir, değerli hissettirir.

Villadağaltı Evleri

Maşukiye, Kartepe, Kocaeli
Villadağaltı Evleri dağ yolu üzerinde konumlanmıştır.

Kartepe Doğa Villa

Maşukiye, Kartepe, Kocaeli
Kartepe Doğa Villa, Sapanca Gölü manzaralıdır. Değerli̇ mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇n i̇hti̇yaçlarına uygun şeki̇lde dizayn edilmiştir. Tüm eşyaları kali̇teli̇ mobi̇lyalar, beyaz eşyalar ve tüm i̇hti̇yaç duyacağınız ev gereçleri̇yle donatılmıştır.

Maşukiye Villa

Kartepe, Kocaeli
Maşukiye Villa, Kartepe'nin en güzel yerindedir. Korunaklı, etrafı ağaçlarla çevrili, özel havuzu ve yeşilin her tonuna sahip bahçesi ile değerli misafirlerini karşılamaktadır.

Kartepe Panorama Suites

Müthiş
9.4
Büyükderbent, Kartepe, Kocaeli
Kartepe Panorama Suites'te, 2 ve 4 kişilik özel tasarıma sahip dağ evimiz ve 4 adet butik otel odamız (deluxe-jakuzili, suit, standart ) bulunmaktadır.
Müthiş
9.4

Kartepe Kiralık Villalar

Kartepe'deki Günübirlik, Uzun Dönem Kiralık Villalar İle Kalabalıktan Uzak, İzole Bir Şekilde Tatilinizi Geçirin. Hemen şimdi Otelz.com'dan Kiralık Villa Arayın!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor