Kleopatra Plajı Otelleri

Kleopatra Plajı otelleri, en uygun Kleopatra Plajı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kleopatra Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Kleopatra ya da Damlataş plajı, Alanya yı ikiye ayıran yarımadanın batısında yer alır. Alanya’ nın en iyi plajı olarak bilinmektedir. Fazla kayalık ya da taşlı değildir ama deniz doğu plajındaki denize göre daha çabuk derinleşir. Roma generali Antony, Alanya ve çevresini Mısır kraliçesi Kleopatra’ya hediye ettiğinde , Kleopatra hergün kale yamacında

Anjeliq Downtown Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
Anjeliq Downtown Hotelimiz; Misafirlerin konforu için dizayn edilmiş modern ve farklı bir tasarımı olan Damlataş Kleopatra Plajı'na sıfır olup, aradan sadece yol geçmektedir.

Havana Apart Otel

Kleopatra Plajı / Alanya / Antalya
Sağlıklı ve keyifli bir tatil için. Her şeyden önce sizin için...

Belle Ocean Apart

Alanya / Antalya
Huzur verici doğası ve eğlence mekanları ile Akdeniz tatillerinin vazgeçilmez yerlerinden Alanya'?da hizmet veren Belle Ocean Apart Hotel; misafirlerine doğa ile iç içe huzurlu bir tatil alternatifi sunuyor.

Kleopatra Sahara Otel

Merkez / Alanya / Antalya
Antalya'nın gözde sahil bölgesi Alanya'da yer alan Kleopatra Sahara Hotel, misafirlerine bir evin rahatlığını sağlayan odalarda konaklama imkanı sunuyor.

Kleopatra Alis Hotel

Merkez / Alanya / Antalya
telimiz dünyaca ünlü kleopatra plajına 25 mt, Otogara 300 mt, Alanya şehir merkezi, damlataş mağarası, Alanya kalesi, tarihi kızılkule, Liman ve Eğlence yerlerine 1 km, İçhat ve dışhar uçuşlara yeni açılan Gazipaşa havalimanına 40 km, Antalya havaliman

Kleopatra Arsi Otel

Merkez / Alanya / Antalya
Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü otelimiz de kayifli bir tatil için doğru bir karardır.Havuz kenarında, müzik eşliğinde kahvaltı yapmanın keyfi ile akşam ise açık büfesiyle Türk ve Osmanlı mutfağından lezzetler sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kleopatra Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kleopatra Plajı Hakkında

Kleopatra Plajı Otelleri Kleopatra ya da Damlataş plajı, Alanya yı ikiye ayıran yarımadanın batısında yer alır. Alanya’ nın en iyi plajı olarak bilinmektedir. Fazla kayalık ya da taşlı değildir ama deniz doğu plajındaki denize göre daha çabuk derinleşir. Roma generali Antony, Alanya ve çevresini Mısır kraliçesi Kleopatra’ya hediye ettiğinde , Kleopatra hergün kale yamacında banyo yapmıştır. Aslında , Kleopatra’ nın yüzmek istediğinde kullandığı ve kaleden direk olarak plaja giden bir tünel vardı. 3,5 km uzunluğunda ki plaj aynı zamanda , 1948 yılında keşfedilen ve yarımadanın batısında yer alan Damlataş mağarası nedeni ile , Damlataş Plajı olarak ta bilinmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır