Kızlar Ağası Hanı Otelleri

Kızlar Ağası Hanı otelleri, en uygun Kızlar Ağası Hanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kızlar Ağası Hanı Otelleri

Dutlu Konak

Konak Merkez / Konak / İzmir
Varyant Konaklari projesi sayesinde yikilip yok olmaktan kurtuldugu için çok mutluyuz. Burada konaklayan misafirlerimiz ortasindaki dut agaci ve yüksek tas duvarlarin çevreledigi bahçemizde misafirlerine yemek verebiliyorlar.

En Hotel İzmir

Alsancak / Konak / İzmir
EN Hotel, İzmir’in dinamik iş yaşamına ve alışveriş sahalarına olan yakın konumu, İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordon’a yürüme mesafesinde oluşu ile ulaşım açısından misafirlerine konfor sağlamaktadır.

Avin Hotel

Mürselpaşa Bulv. / Konak,İzmir
İzmir Uluslararası Fuarı'na 300 metre mesafedeki Avin Hotel, İzmir'de merkezi bir konuma sahiptir. Otelde günün 24 saati hizmet veren bir resepsiyon ile minibar ve klima içeren odalar sunulmaktadır.

L Agora Old Town Hotel & Bazaar

Çankaya / Konak / İzmir
üçük Karaosmanoğlu Han iken 300 yıl boyunca farklı temalara ev sahipliği yapan mislik avlumuzda özel organizasyon ve etkinlikleriniz için bensersiz bir konsept ile kutlamalarınızı unutulmaz kılıyoruz Ayrıca 35 kişilik VIP salonumuzda özgün bir toplantı

Hotel 86 By Katipoğlu

Çankaya / Konak / İzmir
Egenin incisi İzmir’in en yeni ve modern tesisi olarak hizmet veren Hotel 86 By Katipoğlu , özel tasarlanmış mimari yapısıyla, İzmir’deki konaklamalarınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürecek .

Emens Hotel

Çankaya / Konak / İzmir
İzmir’in ve Ege bölgesi'nin birincisi İzmir'in en yeni ve modern tesisi.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kızlar Ağası Hanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kızlar Ağası Hanı Hakkında

Kızlar Ağası Hanı Otelleri Kızlar Ağası Hanı Kapı üzerindeki kitabeye göre 1157 (1741) yılında I. Mahmud'un Kızlar Ağası Hacı Beşir Ağa tarafından yaptırılmıştır,1989 yılında restorasyon amacıyla yeniden inşa edilmek için kullanım dışı bırakılmıştır. Günümüzde restore edilmiş haliyle hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır