Yardım

Loading...
Sırala

De'Manor Boutique Hotel

Müthiş
9.4
Merkez, Alanya, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Konforlu odalarımız, nefes kesen manzaralarımız ve sıcak misafirperverliğimizle unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyoruz. 7/24 hizmetinizdeyiz!
Müthiş
9.4

Gürses Life Hotel

Müthiş
9.6
Alanya Merkez, Alanya, Antalya
Gürses Life Hotel, şehir merkezine ve denize yakınlığı ile ön plandadır.2 tane yüzme havuzu bulunmaktadır.apart odalarımızın tamamında 2 klima bulunmaktadır.otelimiz de bar ve restoran bulunmaktadır.
Müthiş
9.6

Kızılkule Etnoğrafya Müzesi

Kızılkule, Antalya ili Alanya ilçesinde bulanan bir müzedir. Limanda 13. yüzyıldan kalma bir Selçuklu eseri olan Kızılkule aynı zamanda Etnografya Müzesi'dir. Beş katlı kulenin giriş ve birinci katı müze olarak düzenlenmiştir. Müzede Alanya yöresine özgü halı, kilim, giysi, mutfak gereçleri, silahlar, tartı aletleri, aydınlatma aletleri, dokuma tezgahları ile Toroslar'daki yörük Türkmen kültürünü yansıtan çadır gibi etnografya eserleri sergilenmektedir. Tarihi yapıda zaman zaman resim sergisi, klasik müzik konseri vb. kültür ve sanat etkinlikleri de yapılmaktadır. Kulenin en üst katından kentin doğu yakasının panoramik manzarası ile tarihi yarımadanın yerleşim dokusu seyredilmektedir. Ayrıca kuleden surlara geçiş yapılabilmekte ve tarihi dokunun içinde yürünebilmektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor