Yardım

Kızılay Meydanı Otelleri

Kızılay Meydanı otelleri, en uygun Kızılay Meydanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Anatolia Luxury Hotel

Çok İyi
8.0
Kizilay, Çankaya, Ankara
Ankara’nın Merkezi̇’nde lüks ve butik bir otel olarak hizmet vermekteyiz.
Çok İyi
8.0

Etap Bulvar Hotel

İyi
7.9
Kızılay, Çankaya
Otelimiz'de 7'si suit, toplam 69 oda mevcuttur. Otelimiz kahvaltı dahil hizmet vermekte olup Kablosuz internet erişimi (Wi-Fi) kullanımını ücretsiz sunmaktadır.
İyi
7.9

Rer Hotel

Çankaya, Ankara
Ankara Kızılay merkezinde konumlanan Rer Hotel zengin kahvaltı çeşitleri ile huzurlu ve şık bir konaklama imkanı sağlamaktadır.

Kızılay Meydanı

Şehrin en kalabalık meydanlarından biri olan Kızılay'ın diğer tüm bölgelere ulaşım rahatlığı vardır. Adını, 1929 yılında yaptırılan ve günümüzde olmayan Kızılay genel merkez binasından almıştır. Doğusunda Ziya Gökalp Caddesi, kuzey-güney tarafında Atatürk Bulvarı ve batısında Gazi Mustafa Kemal Bulvarı bulunmaktadır. Ankara'nın işlek caddelerinden biri olan Kızılay Meydanı, şehrin merkezi konumundadır. Ankara tatilinizde mutlaka yolunuz düşecektir Kızılay Meydan'ına. Ankara günlerinize bu meydanlar birlikte Beypazarı Yaşayan Müze'yi, Eğriova Yaylası'nı, Gavur Kalesi'ni ve Soğuksu Milli Parkı'nı ziyaret edebilirsiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor