Kızılay Hamamı Otelleri

Kızılay Hamamı otelleri, en uygun Kızılay Hamamı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kızılay Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

iBu hamamın kitabesi bulunmadığından ne zaman ve kimin tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir.Hamamın ılıklık bölümü kare planlı ve kubbelidir. Buradan geçilen soyunmalık ve sıcaklık bölümleri de Türk üçgenlerinin oluşturduğu kubbelerle örtülüdür. Hamamın güney duvarına tonozlu bir su deposu yerleştirilmiştir. Yapı içeriden ve dışarıdan sıva ile örtü

Sivrikaya Otel

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Otel Sivrikaya, misafirlerine iş ve turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 58 odası mevcut.

Düzce Han Otel

Merkez / Düzce
Resepsiyon'da başlayan sıcak ve misafirperver karşılamadan ayrılışınıza kadar olan tüm sürede en iyi hizmeti sunmaya çalışan deneyimli ekibimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Otel Düzce

Merkez / Düzce
Düzce'nin göbeğinde yer alan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar ile hizmet verir. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan Hotel Düzce, Cumayeri'ne rafting turları düzenlemenize yardımcı olabilir.

Hizel Otel

Merkez / Düzce
Hızel Otel 2000 yılından bu yana turizm sektöründe tecrübesi ve kaliteli hizmetiyle 11.

Otel Almina Park

Merkez / Düzce
Otel Almina Park 3 suit oda olmak üzere 35 oda, 43 yatak, 72 kişi kapasitesine sahiptir.

Otel Düzce Sürur & Spa

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezinde yer alan Hotel Düzce Surur, sauna ve Türk hamamı içeren spa olanakları sunmaktadır. Otelde ayrıca kapalı yüzme havuzu ve oturma alanı içeren bir teras vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kızılay Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kızılay Hamamı Hakkında

Kızılay Hamamı Otelleri iBu hamamın kitabesi bulunmadığından ne zaman ve kimin tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir.Hamamın ılıklık bölümü kare planlı ve kubbelidir. Buradan geçilen soyunmalık ve sıcaklık bölümleri de Türk üçgenlerinin oluşturduğu kubbelerle örtülüdür. Hamamın güney duvarına tonozlu bir su deposu yerleştirilmiştir. Yapı içeriden ve dışarıdan sıva ile örtülü olduğundan, duvar işçiliği konusunda da bir bilgi edinilememektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır