Kilitbahir Kalesi Otelleri

En uygun Kilitbahir Kalesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kilitbahir Kalesi Otelleri

Genel Bilgi

Osmanlı kale mimarisinin en görkemli eserlerinden olan Kilitbahir Kalesini Fatih Sultan Mehmet 1462 yılında yaptırmıştır. Kilitbahir Kalesi, deniz kilidi anlamına gelen bir sözcüktür. Kalenin çevresi bir taraftan deniz, diğer taraftan da geniş ve derin hendeklerle korunmaktadır. Kalenin hiçbir yerde karşılaşılmayan yonca şeklinde kendine özgü bir plan

Doğa Pansiyon Hotel

Eceabat / Çanakkale
Doğa Pansiyon Hotel 14 odalı olup oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Hotel Boss

Merkez / Eceabat / Çanakkale
Boss Hotel, ücretsiz Wi-Fi erişimi içeren klimalı konuk odaları sunmaktadır. Konuklar, 24 saat açık resepsiyon sayesinde otele diledikleri saatte girip çıkabilmektedir.

Bahçeli Konak

Eceabat / Çanakkale
Bahçeli Konak, bünyesindeki boğaz manzaralı, ekonomik ve standart odalarımız ile sizlere konforlu bir iç hacim sunuyoruz.

Hotel Boss II

Merkez / Eceabat / Çanakkale
Otel ücretsiz Wi-Fi erişimine, klimaya ve Marmara Denizi'nin panoramik manzaralarını sunan bir Fransız balkona sahip odalarla hizmet vermektedir. Boss 2'nun odaları sade tarzda döşenmiş olup uydu TV'lidir.

Eceabat Gezen Hotel

Eceabat / Çanakkale
Eceabat Gezen Hotel 24 oda, 110 yatak kapasitelidir. Otelimiz yöresel lezzetlerle zenginleştirilmiş açık büfe kahvaltısıyla hizmet vermektedir. Odalarda LCD uydu yayın TV, klima, odaların çoğunda balkon olup olup, deniz ve dağ manzaralıdır.

Aqua Boss Hotel

Merkez / Eceabat / Çanakkale
Aqua Boss Hotel tarihi bir fabrikadan hotele dönüştürülmüş olup Bölgenin en Büyük hotelidir. Eceabat'ta, kumlu plajlara sadece birkaç adım uzaklıkta yer alan Aqua Boss Hotel, 2014 yılında baştan aşağı yenilenmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kilitbahir Kalesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kilitbahir Kalesi Hakkında

Kilitbahir Kalesi Otelleri Osmanlı kale mimarisinin en görkemli eserlerinden olan Kilitbahir Kalesini Fatih Sultan Mehmet 1462 yılında yaptırmıştır. Kilitbahir Kalesi, deniz kilidi anlamına gelen bir sözcüktür. Kalenin çevresi bir taraftan deniz, diğer taraftan da geniş ve derin hendeklerle korunmaktadır. Kalenin hiçbir yerde karşılaşılmayan yonca şeklinde kendine özgü bir planı vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır