Erken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 AralıkErken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 Aralık
Fırsatları İncele
Yardım

Keşan Pansiyonları

Loading...
Sırala

Bay Pansiyon & Otel

Normal
6.3
Keşan, Edirne
Vizyonumuz; Uluslararası standartları baz alarak yenilikçi işletme mantığını benimseyip sektörel olarak benzerlerinden çok daha farklı bir düzende tasarlanmış, gelecek misafirlere konforlu, güvenli ve tekno-yaşam alanlarını sunmaktır.
Normal
6.3

Yigit Pansiyon Ağaç Evler

Müthiş
10.0
Erikli, Keşan‎,Edirne
Siz değerli misafirlerimizi pansiyonumuzda görmek bizleri onurlandırır ve gururlandırır. Misafirlerimize her yıl yeni seçenekler sunarak ve bu yıl pansiyonumuzu yenileyerek sizlere hizmet etmektedir.
Müthiş
10.0

Bizim Pansiyon

Keşan Merkez, Keşan, Edirne
Bizim Pansiyon Keşan’da hizmet veren özel kız öğrenci pansiyonudur. Uzun yıllardır hizmet veren Keşan kız yurdumuz güvenilir ve samimi bir ortam sunmaktadır.

Keşan Pansiyonları

Trakya bölgesinin en hareketli noktalarından olan Keşan, sıcak insanları ve güzel doğası ile ilgi çekici bir lokasyon olma özelliğini taşıyor. Şehrin karmaşasından uzakta, sakince dinlenebileceğiniz bölge, dört mevsim tatilcilere kapılarını aralıyor.

Sahip olduğu tüm güzellikleri tatilcilere aynı anda sunan Keşan, dingin atmosferi sayesinde aileler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir tatil merkezidir. Keyifli tatilinizde, Keşan pansiyonları hem günübirlik hem de uzun konaklamalarınızda en ekonomik seçenek olacaktır. Tatilinizi planlarken, otelz.com’dan pansiyonlar hakkında detaylı bilgi alabilir, ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatından yararlanabilirsiniz. 

Keşan Pansiyon Fiyatları

Konaklamanın en tasarruflu hali olan pansiyonlar, sade ama işlevsel yapıları ile tatilcilerin ilk tercihlerindendir. Sundukları imkânlara kıyasla son derece makul fiyatlar ile hizmet sunan pansiyonlar, konuklarına ev sıcaklığında konaklama sağlar. Keşan pansiyon fiyatları, her cebe uyacak alternatiflere sahiptir. 

Keşan Merkez Pansiyonları

Keşan’ın merkezinde yılın her günü konaklamaya uygun pansiyonlarda kalarak, bölgeyi keşfedebilirsiniz. Yörenin sevilen ürünlerinin bulunduğu dükkanlarda alışveriş yapıp, Trakya mutfağının sağlıklı yemeklerini pansiyonların yakınındaki restoranlarda deneyebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından yararlanarak, dilediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor