Kayseri Han Camisi Otelleri

En uygun Kayseri Han Camisi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayseri Han Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Kayseri il merkezinde Burhanettin Bulvarı üzerinde bulunan Han Camisi, 13. yüzyılda Selçuklular döneminde inşa edilmiştir. Handan camiye dönüştürülmüştür bir yapıdır. Uzun yıllardan beri bir cami olarak kullanılmakla beraber tipik bir Selçuklu hanı olarak görülmektedir. Kitabesi yoktur. Hanın ne zaman camiye çevrildiği ve ne zaman yapıldığı konusunda

The Kayseri Loft Hotel

Merkez / Melikgazi,Kayseri
The Kayseri Loft Hotel'e Hoşgeldiniz. The Kayseri Loft Hotel misafiri iseniz güzel karşılanır, farklı ağırlanırsınız. Evinizdeki kadar huzurlu fakat evinizde olan imkânlardan fazlasını sunmak ilk amacımız.

Korkmaz Hotel Rezidans

Melikgazi / Kayseri
Bir güneşlenme terası ve kentin manzaralarını sunan Korkmaz Rezidans, İç Anadolu Bölgesi'nde Kayseri'de, Kayseri Kalesine 1.2 km mesafede yer almaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın tadını çıkarabilirler.

Arya Rezidans Otel

Melikgazi / Kayseri
Tesisimiz de çatı terasımız vardır. Siz değerli müşterilerimize Kayseri manzarasında bir kahve ikram etmek isteriz.

Becen Winter Village

Melikgazi / Kayseri
Kayseri’nin sessiz ve sakin bağ evi beldelerinden biri olan Becen Mahallesi'nde hizmet veren Becen Winter Village, tatilde dinlenmek ve yenilenmek isteyenler için ideal bir alternatif sunuyor.

Becen Caravan Village

Melikgazi / Kayseri
Arkadaşlarınızla, ailenizle yada kayak için bir araya geldiğiniz insanlarla kamp yapmak birlikte zaman geçirmek için Becen Winter Village Caravan'ı tercih edebilirsiniz.

Radisson Blu Hotel Kayseri

Hunat Mahallesi / Melikgazi,Kayseri
Konforlu odalar ve süitlerde ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet gibi imkanlar; otel içerisinde akşam yemeği seçenekleri arasında şehir manzaralı Çatı Restoran bulunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayseri Han Camisi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kayseri Han Camisi Hakkında

Kayseri Han Camisi Otelleri Kayseri il merkezinde Burhanettin Bulvarı üzerinde bulunan Han Camisi, 13. yüzyılda Selçuklular döneminde inşa edilmiştir. Handan camiye dönüştürülmüştür bir yapıdır. Uzun yıllardan beri bir cami olarak kullanılmakla beraber tipik bir Selçuklu hanı olarak görülmektedir. Kitabesi yoktur. Hanın ne zaman camiye çevrildiği ve ne zaman yapıldığı konusunda da kesin bilgi bulunmamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır