Yardım

Kaymaklı Yeraltı Şehri Otelleri

Kaymaklı Yeraltı Şehri otelleri, en uygun Kaymaklı Yeraltı Şehri otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Hotel Akuzun

Çok İyi
8.7
Kapadokya, Nevşehir
Hotel Akuzun, Kapadokya'nın doğal mimarisi ile yapılmıştır. Otelimiz, restoranlara, kafelere, alışveriş merkezlerine ve otobüs durağına yürüme mesafesindedir.
Çok İyi
8.7

Bayer Stone House

Müthiş
9.0
Avanos, Kapadokya,Nevşehir
Avanos’un en eski mahallesinde, en tepesinde ve en güzel manzaralarından birine sahip olan otelimiz tarihi bir konaktır. Full Kızılırmak Avanos ve Kapadokya manzarasına sahiptir otelimiz. Toplamda 5 odamız bulunmaktadır.
Müthiş
9.0

Kaymaklı Yeraltı Şehri

Tüf kayalara oyulmuş bu yeraltı şehri, bir topluluğun yaşayabilmesi için gerekli barınma şartlarına sahiptir. Dar koridorlarla birbirlerine bağlanan oda ve salonlar, şarap depoları, su mahzenleri, mutfak ve erzak depoları, havalandırma bacaları, su kuyuları, kilise ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeyi önlemek için kapıyı içten kapatan büyük sürgü taşları vardır. Şehir 8 katlı olup ilk katı erken dönem, Roma ve Bizans dönemlerinde de diğer alanların oyularak genişletilmesi ile yeraltı şehri haline dönüşmüştür. l964 yılında ziyarete açılan yeraltı şehrinin bugün 4 katı ziyarete açıktır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor