Yardım

Kayapınar Otelleri

Kayapınar otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Loading...
Sırala

Divan Diyarbakır

Çok İyi
8.7
Kayapinar, Diyarbakir
Şehrin yeni gelişme aksında yer alan, havaalanına yakın ve Urfa yolu üzerinde tasarlanan Divan Diyarbakır, Diyarbakır için yeni bir simge olacaktır. Yüksek bir yapı olarak tasarlanan otelin kent siluetindeki yeri ve algılana bilirliği önemlidir.
Çok İyi
8.7

Radisson Blu Hotel Diyarbakir

Çok İyi
8.3
Kayapinar, Diyarbakir
Radisson Blu Hotel, Diyarbakır 14 katlı olup, teras katında yer alan City Coffee Bar'da Diyarbakır'ın eşsiz manzarasında içeceklerinizi yudumlayabilir, keyifle zaman geçirebilirsiniz.
Çok İyi
8.3

Malabadi Otel

İyi
7.4
Kayapinar, Diyarbakir
Diyarbakır şehir merkezinde bulunan otelimiz Havaalanına 4 km , Otobüs Terminaline ise 6 km. uzaklıktadır.Ayrıca şehrin en büyük alışveriş merkezi Ninova'ya yürüyüş mesafesindedir. Malabadi Otel'de huzuru, mutluluğu, konfuru bulucaksınız.
İyi
7.4

Anemon Diyarbakir Hotel

Çok İyi
8.1
Kayapinar Merkez, Kayapinar, Diyarbakir
Misafirlerimizi Diyarbakir'in en havali ve esintili yerinde agirlarken yasam standartlari ve beklentileri göz önüne bakilarak dekore edilmis odalarimizda, ferahlik, konfor, ve güvenlik ön planda tutulmustur.
Çok İyi
8.1

Kayapınar

Diyarbakır'ın en modern ilçelerinden biridir Kayapınar. Tarih ve kültür dokulu Diyarbakır'da hareketli sosyal yaşantının canlandırdığı Kayapınar, civar ilçelerdeki tarihi eserleri gezip görmenize de olanak tanıyacak ulaşım kolaylığı sağlar. Otelz.com üzerinden yaptıracağınız Kayapınar otel rezervasyonlarınız, Güneydoğu Anadolu Bölgesi otelleri arasında çeşitlilik ve konforlu konaklama şansı sağlayacak size.

 Modern şehir anlayışıyla yapılan evlerin çevresinde yer alan büyük yeşil alanlarla içinizin açılacağı Kayapınar'da yeme içme mekanları olarak modern kafeler, restoranlar ve lokantalar kıpır kıpır gençlerle ve güler yüzlü esnafla dolu. Binlerce yıllık tarihi geçmişe ve farklı kökenden pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış Diyarbakır'ın turistik yerlerine ise Kayapınar'dan kalkan otobüslerle gidebilir, farklı coğrafyaları ve folkloru keşfedebilir, lüks ve zengin donanımlı Kayapınar otelinize dönerek huzurlu bir uykunun içine atabilirsiniz kendinizi.

 Otelz.com'un konforlu Kayapınar otellerinin zengin mutfağında ise Diyarbakır'ın yöresel yemekleri olan burma kadayıf, fıstıklı irmik helvası, nuriye tatlısı, ayva kebabı, cartlak kebabı, patlıcan dizme, bostana, köfteli lebeniye, ekşili tavuk, hıllorik, ayvalı kavurma, duvaklı pilav ve kibe mumbar yemeye doyamayacaksınız. Kayapınar'da alışveriş ise modern alışveriş merkezleri ve çarşı içindeki dükkanlarla mağazalarda gün boyu hareketli geçiyor. Diyarbakır'ın yeni yüzü olarak anılan Kayapınar'da modern bir tatil geçireceksiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor