Karanfil sokak Otelleri

En uygun Karanfil sokak otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karanfil sokak Otelleri

Genel Bilgi

Kızılay Meydanı' ndan Ziya Gökalp Caddesi' ne, Emek İşhanı (gökdelen) yanından girer ya da Metronun Karanfil çıkışından Kızılay’ a çıkarsanız, Karanfil Sokak sizi karşılar. Ankaranın merkezindeki en popüler sokak burasıdır. Hemen solunuzda kitapçılar bulunur. Her konuda ve her fiyattaki kitapların yanısıra bütün kırtasiye malzemelerinizi de buradan te

Konur Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
30 Nisana Karar Hafta Sonları Yapılacak 3 Gece Rezervasyonlarda 1 Gece Ücretsiz Konaklama İmkanı Sağlıyoruz.Otel misafirlerine özel Tesisimizin zemin katında zengin menüyle restaurantımızmevcuttur.

Hamit Hotel Kızılay

Kızılay / Çankaya
Otel misafirlerine özel Tesisimizin zemin katında zengin menüyle restaurantımız mevcuttur. Tesis genelinde ücretsiz Wi-fi internet erişimi sağlanmaktadır.

Marinem Akya Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Akya Hotel, konukların çeşitli içecek ve atıştırmalıkların tadını çıkarabilecekleri bir bar ve snack bar ile hizmet vermektedir. Otel personeli, konuklara bilet işlerinde yardımcı olabilmektedir.

Ankara Princess Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Ankara Princess Hotel, Ankara'nin merkezinde havaalanina 27km uzaklikta, 2003 yilinda siz degerli konuklarimizla bulusmak için hizmete girmistir.

Reda Palas Selanik

Çankaya / Ankara
RedaPalas Hotel, 1962-1989 yılları arasında Anayasa Mahkemesi Hizmet Binası olarak kullanılmış olup, restorasyon çalışması sonucunda otel olarak hizmete başlamıştır.

First Apart Hotel

Çankaya / Ankara
Başkentimizin büyük devlet hastaneleri'ne taksi ile yaklaşık 5 dakikada ulaşılabilinir ve yürüyüş mesafesinde birçok özel hastane yer almaktadır. Otel binamız daha önce konut olarak tasarlanmış ve sonradan otele çevrilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karanfil sokak Hakkında

Karanfil sokak Otelleri Kızılay Meydanı' ndan Ziya Gökalp Caddesi' ne, Emek İşhanı (gökdelen) yanından girer ya da Metronun Karanfil çıkışından Kızılay’ a çıkarsanız, Karanfil Sokak sizi karşılar. Ankaranın merkezindeki en popüler sokak burasıdır. Hemen solunuzda kitapçılar bulunur. Her konuda ve her fiyattaki kitapların yanısıra bütün kırtasiye malzemelerinizi de buradan temin edebilirsiniz. Özenle düzenlenmiş merdivenlerden çıkarak, yaklaşık 100 metre yürüdüğünüzde, Ankara’ nın en renkli ve en popüler caddesi, Yüksel Caddesine ulaşırsınız. Sağ köşede Dost Kitabevi bulunur. Dost Kitabevi ankara gençliğinin buluşma mekanıdır. Gençler birbilerini, dost kitabevinde kitapları inceleyerek beklerler. Karanfil sokak her zaman hareketlidir. Haftasonları sokakda sıralanan seyyar satıcılar sokağı daha da renklendirir. Ankara' ya giden birinin mutlaka bulunması gereken ortamlardan biridir Karanfil Sokak...

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır