Karanfil sokak Otelleri

Karanfil sokak otelleri, en uygun Karanfil sokak otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karanfil sokak Otelleri

Genel Bilgi

Kızılay Meydanı' ndan Ziya Gökalp Caddesi' ne, Emek İşhanı (gökdelen) yanından girer ya da Metronun Karanfil çıkışından Kızılay’ a çıkarsanız, Karanfil Sokak sizi karşılar. Ankaranın merkezindeki en popüler sokak burasıdır. Hemen solunuzda kitapçılar bulunur. Her konuda ve her fiyattaki kitapların yanısıra bütün kırtasiye malzemelerinizi de buradan te

Reda Palas

Kizilay / Çankaya / Ankara
Ankara'nın en merkezi semti Kızılay'da hizmet vermektedir...

Konur Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
30 Nisana Karar Hafta Sonları Yapılacak 3 Gece Rezervasyonlarda 1 Gece Ücretsiz Konaklama İmkanı Sağlıyoruz.Otel misafirlerine özel Tesisimizin zemin katında zengin menüyle restaurantımızmevcuttur.

Renq Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Renq Hotel şehrin gürültüsünden kaçmak için en kestirme yoldur. Devlet kurumlarına, sendika ve odalara yürüme mesafesinde konumlanmaktadır.

Marinem Akya Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Akya Hotel, konukların çeşitli içecek ve atıştırmalıkların tadını çıkarabilecekleri bir bar ve snack bar ile hizmet vermektedir. Otel personeli, konuklara bilet işlerinde yardımcı olabilmektedir.

Ankara Princess Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Ankara Princess Hotel, Ankara'nin merkezinde havaalanina 27km uzaklikta, 2003 yilinda siz degerli konuklarimizla bulusmak için hizmete girmistir.

First Apart Hotel

Çankaya / Ankara
Başkentimizin büyük devlet hastaneleri'ne taksi ile yaklaşık 5 dakikada ulaşılabilinir ve yürüyüş mesafesinde birçok özel hastane yer almaktadır. Otel binamız daha önce konut olarak tasarlanmış ve sonradan otele çevrilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karanfil sokak Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Karanfil sokak Hakkında

Karanfil sokak Otelleri Kızılay Meydanı' ndan Ziya Gökalp Caddesi' ne, Emek İşhanı (gökdelen) yanından girer ya da Metronun Karanfil çıkışından Kızılay’ a çıkarsanız, Karanfil Sokak sizi karşılar. Ankaranın merkezindeki en popüler sokak burasıdır. Hemen solunuzda kitapçılar bulunur. Her konuda ve her fiyattaki kitapların yanısıra bütün kırtasiye malzemelerinizi de buradan temin edebilirsiniz. Özenle düzenlenmiş merdivenlerden çıkarak, yaklaşık 100 metre yürüdüğünüzde, Ankara’ nın en renkli ve en popüler caddesi, Yüksel Caddesine ulaşırsınız. Sağ köşede Dost Kitabevi bulunur. Dost Kitabevi ankara gençliğinin buluşma mekanıdır. Gençler birbilerini, dost kitabevinde kitapları inceleyerek beklerler. Karanfil sokak her zaman hareketlidir. Haftasonları sokakda sıralanan seyyar satıcılar sokağı daha da renklendirir. Ankara' ya giden birinin mutlaka bulunması gereken ortamlardan biridir Karanfil Sokak...

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır