Karaduvar Otelleri

En uygun Karaduvar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karaduvar Otelleri

Genel Bilgi

Kalıntıları Mersin kentinin doğusunda olan bu antik yerleşim yeri için Strabon, Aristobulos u kaynak göstererek, Asur Kralı Sardanapal ın Tarsus ile birlikte Anchiale yi bir gün içinde inşa ettiğini yazar. Gezgin Coğrafyacı bu abartılı bilgi nakline devamla, Sardanapal ın mezarının burada olduğunu ve sağ elinin parmaklarını şaklatır durumda bir taş he

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
eniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

Kar Hotel

Merkez / Mersin
Aklınızdaki otel tanımını tamamen silin.beş yıldız konforunu yaşayacağınız yeni bir otel “Kar otel” hizmetinizde.

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karaduvar Hakkında

Karaduvar Otelleri Kalıntıları Mersin kentinin doğusunda olan bu antik yerleşim yeri için Strabon, Aristobulos u kaynak göstererek, Asur Kralı Sardanapal ın Tarsus ile birlikte Anchiale yi bir gün içinde inşa ettiğini yazar. Gezgin Coğrafyacı bu abartılı bilgi nakline devamla, Sardanapal ın mezarının burada olduğunu ve sağ elinin parmaklarını şaklatır durumda bir taş heykelinin bulunduğunu ve Asur dilinde yazılmış bir kitabede Anakyndarakes oğlu Sardanapal, Anchialeyi ve Tarsosu bir günde kurdu. Ye iç neşelen, çünkü diğer şeyler bundan daha değerli değildir şeklindeki metnin, parmakların anlamını açıkladığını söyler. Anchiale, M.Ö 333 tarihinde Pers Kralı 3. Darius ile yapmış olduğu issos savaşından hemen önce Alexander tarafından alınmıştı. Burada su kemerleri, yapı kalıntıları, bir höyük, Romalılardan kalma Mozaikli bir hamam kalıntısı vardı.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır