Kaputaj Plajı Otelleri

En uygun Kaputaj Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaputaj Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Kaputaş Plajı Türkiye'nin en güzel ve en çekici pilajıdır. Eşsiz Akdeniz manzaralı bu yoldan giderken Kaş'a 17 km uzaklıktaki bu eşşiz plaj bir tür kanyon ağzı plajıdır. Dünya'da pek eşi benzeri olmayan bu çoğrafı yapıdaki plajdaki renk tonları, turkuaz renginin belirginligi en önemli güzelliklerindendir. Yerin altından akan sular kıyıda kumlar v

Neptun Hotel Restaurant

Patara / Kaş / Antalya
Neptun Hotel & Restaurant, Türkiye'nin turizm cenneti Antalya Kaş ilçesine bağlı Patara'da yer almaktadır.

Kale Pansiyon

Merkez / Kas / Antalya
Tüm odalar özel banyoludur. Tesiste tur masasi bulunmaktadir. Özel plaj alanina sahip bu konukevinden bisiklet ve araba kiralayabilirsiniz. Kale Pansiyon, Aslanli Mezar'a 600 metre, Antik Tiyatro’ya ise 200 metre uzakliktadir.

Aston Villa

Kaş / Antalya
Antalya ili, Kaş ilçesi Merkezi'ne yakın villalar bölgesinde bulunan Aston Villa Çukurbağ Yarımadası üzerindedir. Panoramik deniz manzarasına karşı konumlanan villamız, konforlu ve rahat bir biçimde dizayn edilmiştir.

Villa Paradise Kas

Kaş Merkez / Kaş / Antalya
4 yatak odası, 4 banyo bulunmaktadır. Villaya girişte nakit olarak 1000 TL depozito alınmakta olup çıkışınız esnasında herhangi bir hasar, kayıp vb. ile karşılaşılmadığı takdirde sizlere geri iade edilir.

Kaan 2 Villa

Kaş / Antalya
Antalya İli, Kaş İlçesi Merkezi'ne yakın villalar bölgesindeki bulunan Kaan 2 Villa, Çukurbağ Yarımadası üzerindedir.

Villa Kaya Kaş

Kaş / Antalya
Villa Kaya, unutulmaz bir tatil deneyimi için siz değerli misafirlerini bekliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaputaj Plajı Hakkında

Kaputaj Plajı Otelleri Kaputaş Plajı Türkiye'nin en güzel ve en çekici pilajıdır. Eşsiz Akdeniz manzaralı bu yoldan giderken Kaş'a 17 km uzaklıktaki bu eşşiz plaj bir tür kanyon ağzı plajıdır. Dünya'da pek eşi benzeri olmayan bu çoğrafı yapıdaki plajdaki renk tonları, turkuaz renginin belirginligi en önemli güzelliklerindendir. Yerin altından akan sular kıyıda kumlar ve çakılların arasından süzülerek denize bu doğal rengini ve serinliğini verirler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır