Kanlıdivane Otelleri

En uygun Kanlıdivane otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kanlıdivane Otelleri

Genel Bilgi

Mavi Beyaz Butik Otel

Ayaş / Erdemli / Mersin
Mavi Beyaz Otel & Beach Club Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin Ayaş Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Mersin Antalya yolunun 55. kilometresinde Adana Hava limanı’na 115 kilometre uzaklıktadır.

Servet Motel

Ayaş / Erdemli / Mersin
Tesisimiz toplamda 15 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-fi, Tv, klima, mini buzdolabı, gardrop, deniz manzaralı balkon, banyo, duş, buklet malzemeleri, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Mojo Otel Beach

Ayaş / Erdemli / Mersin
Mojo Otel Beach 24 odadan oluşmaktadır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup tesiste ücretli restoran mevcuttur.

Saon Buti̇k Hotel

Ayaş / Erdemli / Mersin
Grand Savon Hotel, bir çok tarihi ve kültürel eserlere ev sahipliği yapan Türkiye'nin ve Akdeniz'in önemli bir sahil kenti olan Mersin Ayaş beldesinde hizmet vermektedir.

Yemişkumu Apart Motel

Ayaş / Erdemli / Mersin
Yemişkumu Apart Motel 9 adet mutfaklı standart oda, 6 adet 1+1 daire, 5 adet 2+1 daireden oluşmaktadır. Sadece 2+1 daireler havuz kullanımı yapabilmektedir. Dairelerimizde rahatınız ve konforunuz için her türlü imkan bulunmaktadır.

Hakan Apart Otel

Ayaş / Erdemli / Mersin
Hakan Apart Otel olarak siz saygı değer misafirlerimiz tatilleri boyunca huzurlu ve güvenli tatil ve kaliteli tatil yapacak değerli tatilcilerimiz bekleriz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kanlıdivane Hakkında

Kanlıdivane Otelleri Kanlıdivane Erdemli-Silifke karayolunun 3 km. kuzeyindedir. Antik çağdaki adı, Kanytelis olan kent büyük bir obruğun etrafına kurulmuştur. Burası Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerinde yerleşim merkezi olarak kullanılmıştır. Helenistik Kule, bazilikalar ve nekropoller en önemli arkeolojik kalıntılardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır