Kanlı Tabya Otelleri

En uygun Kanlı Tabya otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kanlı Tabya Otelleri

Genel Bilgi

Bülbül Mahallesinde bulunan Kanlı Tabya ile ilgili olarak geçtiğimiz yıl Valiliğimizce oluşturulan Kars Tabyaları Bilimsel Danışma Kurulu tarafından yapılan inceleme ve çalışmalar sonucu Kanlı Tabya’nın Harp Tarihi Müzesi olarak düzenlenmesi kararlaştırılmıştı.Danışma Kurulu tarafından alınan bu karar gereğince Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yazışmala

The Kars Park Hotel

Merkez / Kars
The Karspark Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Kars-i Sirin Otel

Merkez / Kars
Kars-i Sirin Butik Otel, Kars'ta konaklama olanagi sunmaktadir. Her odada düz ekran TV vardir. Odalarda küvetli veya duslu özel banyo da bulunmaktadir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.

Suara Butik Otel

Merkez / Kars
Eski Kars yerleskesinde bulunan Baltik mimarisinin ikinci dönemlerinde insa edilerek günümüze kadar ayakta durmayi basarmis olan otel binamiz geçmisten günümüze papazin evi, is bankasi Kars subesi, is bankasi personel lojmani, sahis evi vs.

Işılpark Hotel

Merkez / Kars
Ani Antik Kent'e 42 km. uzaklıktadır. Havalimanı'na uzaklığımız 5 km.'dir. Doğuekspresi'ne (tren garı) 2 km. uzaklıktadır. Şehirler arası otobüs terminali'ne 5 km. uzaklıktadır.

Karabağ Hotel

Merkez / Kars
3 Yıldızlı Karabağ Otel, Türkiye'nin Kars ilinde yer almaktadır. Otel toplam 50 oda 85 yatak kapasitesine sahiptir. Karabağ Hotel TSE onaylı Güvenli Turizm Sertifikasına sahiptir.

The Gala Palace Süits Hotel

Merkez / Kars
Osmanlı ve Selçuklu motifleriyle modern çizgilerin buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Şehir merkezinde yer alan otel, bölgenin en lüks butik oteli olma özelliğini taşımakta. The Gala Palace, deneyimli ekibiyle üstün hizmet kalitesi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kanlı Tabya Hakkında

Kanlı Tabya Otelleri Bülbül Mahallesinde bulunan Kanlı Tabya ile ilgili olarak geçtiğimiz yıl Valiliğimizce oluşturulan Kars Tabyaları Bilimsel Danışma Kurulu tarafından yapılan inceleme ve çalışmalar sonucu Kanlı Tabya’nın Harp Tarihi Müzesi olarak düzenlenmesi kararlaştırılmıştı.Danışma Kurulu tarafından alınan bu karar gereğince Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yazışmalar yapılmıştır. Yapılan değerlendirmeler sonucunda, “Kanlı Tabya Rölöve, Restitüsyon, Restorasyon Projeleri Yapımı”, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü 2009 Yılı Yatırım Programına dahil edilerek gerekli ödenek ayrılmıştır.2009 yılı içerisinde projelerin yapımı ile başlayacak olan çalışmalar sona erdiğinde, Kars Kanlı Tabya “Harp Tarihi Müzesi” olarak restore edilerek kullanıma farklı bir şekilde devam edecektir günümüzde de ziyarete açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır