İslamlar Köyü Otelleri

İslamlar Köyü otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İslamlar Köyü Otelleri

Genel Bilgi

Villa Peso De Rico

Kaş / Antalya
Kalkan İslamlar'da 2021 Mayıs itibariyle yapımı tamamlanmış 3 yatak odası 6 kişilik deniz ve doğa manzaralı villamızdır.

Villa Achyle

Kaş / Antalya
Villa Achyle; Kalkan’ın İslamlar Mevkii'nde yer alan tabiatla iç içe muazzam doğa manzaralı villalarımızdandır. 4 kişi kapasiteli villamızın 2 adet yatak odası ve her odada ebeveyn banyosu olup bir odamızda ise jakuzi bulunmaktadır.

Villa Atropes

Kaş / Antalya
Kalkan İslamlar'da doğa içerisinde jakuzili balayı villasıdır. 2 yatak odası ve yeşil bahçesi ile balayı ve çekirdek aileler için ideal bir seçimdir.

Villa Berna

Kaş / Antalya
Villa Bella, Kalkan İslamlar Köyü’nde bulunmaktadır. Panoramik deniz ve doğa manzarasına sahiptir. Patara ve Kalkan Adalar manzarasına sahip bir villamızdır.

Villa Safir

Kaş / Antalya
Villa Safir; Kalkan’ın yüksek kesimlerinden biri olan İslamlar Köyü’nde yer alan, korunaklı bir villadır. Orman içerisinde yeşillikler arasında gözlerden uzak tatil yapmak isteyen aileler ve balayı çiftlerinin gözdesidir.

Villa Love

Kaş / Antalya
İslamlar’da yer alan Villa Love isimli muhafazakar tatil villamız, zarif tasarıma ve enfes İslamlar doğa ve uzaktan panaromik deniz manzarasına sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır