Yardım

Kaleiçi Otelleri

En uygun Kaleiçi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Hotel Su & Aqualand

Çok iyi
8.4
Merkez, Merkez, Antalya
Konyaaltı Plajı'nda tertemiz beyaz bir binada yer alan Hotel SU & Aqualand, modern minimalist tasarım ve kapsamlı bir spa sunmaktadır. Açık yüzme havuzu ve 5 yemek mekanı bulunmaktadır.
Çok iyi
8.4

Tu Casa Linda

Çok iyi
8.6
Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Tu Casa Linda, şehir merkezinde, iş seyahatleri, deniz ve eğlence tatili için olanak verir.
Çok iyi
8.6

La Perla Hotel Kemer

Çok iyi
8.4
Beldibi, Kemer, Antalya
Antalya Kemer Beldibi bölgesinde yer alan La Perla Hotel Kemer tesisi 120 oda kapasitesinde denize sıfır konumda, açık yüzme havuzu, barları, su parkı gibi özelliklere sahip her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.4

Royal Hayat Hotel Old Town

Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Türk Turizminin başkenti Antalya, tarihi Kaleiçi’nde bulunan otelimiz, Akdeniz'in masmavi denizi ve Beydağları manzarası eşliğinde zarafet, rahatlık ve lüks beklentinizi karşılar.

Patron Hotel

Çok iyi
8.6
Kaleiçi, Merkez, Antalya
Patron Hotel, misafirlerini şık ve sade odalarında ağırlıyor.
Çok iyi
8.6

Casa Sur

Kaleiçi, Merkez, Antalya
Antalya Kaleiçi’nde, surların hemen yanı başında yer alan ve bir müzeyi andıran botanik bahçesinde, tarihi yeşilin gücü ile bir araya getiren butik otel Casa Sur, ziyaretçilerine muhteşem bir atmosfer sunuyor.

Kaleiçi

Kaleiçi, Antalya'nın Muratpaşa ilçesi sınırları içerisinde yer alan deniz ve kara surları tarafından kuşatılan kent merkezi'ne verilen isim'dir. Kaleiçi'nin sokakları ve yapıları Antalya tarihinin izlerini günümüze kadar getirmektedir. Eski evlerin önemi sadece mimari açıdan değil, aynı zamanda insanların yaşam şekli, davranışları, gelenekleri ve sosyal yönleri konusunda da çok yararlı bilgiler aktarmaktadır. Kaleiçi günümüzde, eğlence yerlerinin, pansiyonların, restoranların, hediyelik eşya satan dükkânların ve antika halı satan mağazaların bulunduğu bir turizm merkezi olmuştur. Ayrıca Kaleiçi'nde bulunan tarihi camiler arasından en ünlüsü, Antalya'nın da simgesi olarak görülen Yivli Minare Camii'dir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor