Kahramanmaraş Ovası Otelleri

Kahramanmaraş Ovası otelleri, en uygun Kahramanmaraş Ovası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kahramanmaraş Ovası Otelleri

Genel Bilgi

İlin önemli ovalarından biri de Kahramanmaraş Ovası'dır. Güneyde yer alan Kahramanmaraş Ovası'nın yükseltisi 800 - 1.000 m'dir. Ahır Dağı ve Çimen Dağı'nın arasında yer alan, ovanın uzunluğu 40 km, kuzey - güney doğrultusunda genişliği ise yaklaşık 20 km'dir. Aslında çöküntü alanı olan Kahramanmaraş Ovası, Afrika Göller Bölgesi'nden başlayarak Kızılde

Sular Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
telimiz, tarihte ipek yolu olarak kullanılan ve tarihten bugüne kadar devam eden altın işçiliği, bakır işçiliği, ahşap oymacılık, tekstil ve Maraş dondurmalarıyla ünlü güzide şehirlerimizden Kahramanmaraş’ın merkezinde tarihi kapalı çarşı yanına inşa e

Hotel BLC

Merkez / Kahramanmaraş
Tüm odalarda saç kurutma makinesi, uydu tv, klima, telefon ve Wi-Fi mevcuttur. Ayrıca; oda servisi, çamaşırhane, kuru temizleme ve havalimanı transferi hizmetlerinide sunulmaktadır.

Hampton by Hilton Kahramanmaraş

Merkez / Kahramanmaraş
Hilton Kahramanmaraş'taki tümü şık dekorlu odalarda klima, minibar ve kasa bulunmaktadır. Tüm konaklama birimlerinde 102 cm LCD TV, çalışma masası ve ütü olanakları vardır. Yakınlarda çeşitli restoran ve kafelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hotel Alcazar

Merkez / Kahramanmaraş
Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Odalarda düz ekran uydu TV, klima ve minibar ile donatılmıştır. Elektrikli su ısıtıcısı da vardır. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve bornoz mevcuttur.

Grand Vav Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş şehir merkezinde yer alan Boutique Vav Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Hotel La Ville

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş merkezde bulunan tesisimiz 24 saat açık resepsiyonu ile sizin konforunuz için döşenmiş odaları her zaman hizmetinizdeyiz.Tesiste ücretsiz internet ve otopark mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kahramanmaraş Ovası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kahramanmaraş Ovası Hakkında

Kahramanmaraş Ovası Otelleri İlin önemli ovalarından biri de Kahramanmaraş Ovası'dır. Güneyde yer alan Kahramanmaraş Ovası'nın yükseltisi 800 - 1.000 m'dir. Ahır Dağı ve Çimen Dağı'nın arasında yer alan, ovanın uzunluğu 40 km, kuzey - güney doğrultusunda genişliği ise yaklaşık 20 km'dir. Aslında çöküntü alanı olan Kahramanmaraş Ovası, Afrika Göller Bölgesi'nden başlayarak Kızıldeniz, Lut Gölü ve Amik Ovası boyunca uzanan Ürdün Graben Şisrleri'nin bir devamıdır. Ova çevresindeki dağ ve tepeler 4. zamanda oluşmuştur. Ancak Kahramanmaraş Ovası'nda, 4. zaman yaşlı alüvyonlar yanında 3. zaman yaşlı tortullarda vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır