Kafkas Üniversitesi Otelleri

En uygun Kafkas Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kafkas Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Fakülteler: Veteriner Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Mühendislik - Mimarlık Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sarıkamış Turizm Fakültesi,Enstitüler: Fen Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimler Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yük

Sapran Deluxe Hotels

Merkez / Kars
Sapran Deluxe, toplam 88 odası ile geniş ve ferah odaları ile hizmet vermektedir. Odalarında french bed yatak imkanı yanı sıra iki ayrı yataklı ve üç kişilik konaklamalarda French + Tek Yatak olanakları sunabilmektedir.

The Kars Park Hotel

Merkez / Kars
The Karspark Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Winter City Hotel

Merkez / Kars
Winter City Hotel , Kars İl Merkezinde bulunan, özgün mimarisiyle ve diğer tesislerden farklı olarak 4 yıldızlı otel standartlarına göre plan ve projeli imar edilen tek otel olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Suara Butik Otel

Merkez / Kars
Eski Kars yerleskesinde bulunan Baltik mimarisinin ikinci dönemlerinde insa edilerek günümüze kadar ayakta durmayi basarmis olan otel binamiz geçmisten günümüze papazin evi, is bankasi Kars subesi, is bankasi personel lojmani, sahis evi vs.

Kars-i Sirin Otel

Merkez / Kars
Kars-i Sirin Butik Otel, Kars'ta konaklama olanagi sunmaktadir. Her odada düz ekran TV vardir. Odalarda küvetli veya duslu özel banyo da bulunmaktadir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.

Arifoglu Airport Hotel

Merkez / Kars
Arifoğlu Airport Hotel, misafirlerine gönül rahatlığıyla konaklayabileceği temiz ve hijyenik odalarda, güler yüzlü personelleriyle hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kafkas Üniversitesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kafkas Üniversitesi Hakkında

Kafkas Üniversitesi Otelleri Fakülteler: Veteriner Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Mühendislik - Mimarlık Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sarıkamış Turizm Fakültesi,Enstitüler: Fen Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimler Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yüksekokullar: Sarıkamış BESYO, Kars Sağlık Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Devlet Konservatuarı, Meslek Yüksekokulları Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü, Kars Meslek Yüksekokulu, Kağızman Meslek Yüksekokulu, Sarıkamış Meslek Yüksekokulu, Atatürk Sağlık Hizmetleri M.Y.O, Sosyal Bilimler M.Y.O, Kazım Karabekir Teknik Bil. M.Y.O, Susuz M.Y.O olarak hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır