Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Otelleri

Bu yerdeki 122 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Otelleri

Bella Hotel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Bella Otel İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'de yer alan bir butik oteldir. Tesisimizde Türk hamamı, sauna, şok havuz, masaj hizmeti bulunmaktadır. Odalarımız'da uydu kanallarını gösteren Led ekran TV'ler mevcuttur.

Golden Siyav Hotel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Anadolu yakasının en merkezi alanı olan Kadıköy'de tüm alışveriş merkezlerine, kongre ve iş merkezlerine çok yakın bir alanda adete şehrin orta yerinde yer alan Kadıköy Zümrüt Otel sizlere lüks ve konforu ile sorunsuz bir konaklama vaat etmektedir.

My Kent Hotel

Merkez / Kadiköy / Istanbul
900 Yillik tarihi Kadiköy çarsisinin tam merkezindeyiz.. Her sey ama her sey elinizin altinda.. Her yere yürüme mesafesinde, çok yakiniz..

Okur Otel

Kadıköy / Istanbul
44 yıllık işletme olan Okur Otel siz değerli misafirlerine en iyi hizmet ve ailenizle birlikte en güvenli konaklama imkanını sunmaya devam etmektedir. Açık büfe kahvaltı ve eşsiz konumu ile Kadiköy'ün en gözde oteli olmaya devam etmektedir.

Pandora Suit Otel

Osmanağa / Kadiköy / İstanbul
Pandora Suit Otel, iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı sebebiyle yediden yetmişe tüm misafirlerimizin keyifli zamanlar geçirebileceği ve aradığı tüm her şeye rahat bir şekilde ulaşacağı oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır.

Ay Yıldızlar Hotel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
nadolu yakasının kalbi olarak tanımlayabileceğimiz lokasyonda yer alan Ayyıldızlar Hotel, merkezi konumu ile birçok alışveriş merkezine, ulaşım araçlarına, kongre ve iş merkezlerine yakın konumu sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir konum

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Hakkında

Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Otelleri Bir İstanbul Şehir Tiyatrosu sahnesi olan Haldun Taner Sahnesi 1916'da darülelhan adıyla kurulmuştur ve 1986'da İstanbul Üniversitesine katılan binanın üst katında da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır