Kabataş Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kabataş Otelleri

Genel Bilgi

Kabataş ilçesi Orta Karadeniz Bölgesinde Canik dağlarının kuzey yamacında ve kıyıdan 40 km içerdedir.İlçede görülmesi gereken yerler arasında Kabataş ve Alankent Şifa Suları, ŞidAbdal Türbesi, Gülbahçe Evliyası, Karaibrahim Evliyası ve Ertepesi bulunmaktadır.İlçenin Bağlı Alankent Beldesinde, Doğanın Zenginliklerinden olan şifa suyu bulunmaktadır.Bu z

Neu Grand Hotel

Aybasti Merkez / Aybasti / Ordu
Neu Grand Otel toplam 12 odali butik bir aile isletmesidir. Oda ve konseptinde hizmet vermektedir.

Belen Yayla Otel

Perşembe Yaylası / Aybastı,Ordu
Karadeniz´in Canik Dağları'nın zirvesinde, haraketli şehir hayatının çok uzaklarında tamamen el değmemiş doğal güzellikler içerisinde temiz yayla havasında bir tatil için sizleri Belen Yayla Otel'e davet ediyoruz.

Yildiz Tepe Otel

Aybasti / Ordu
Otel odalarında; TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) Apart evlerde; Ankastre mutfak, ocak, TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) bulunmaktadır.

Yalçın Resort Hotel

Fatsa / Ordu
Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır.

Uzun Irmak

Merkezköyler / Ulubey / Ordu
Şehire yakın ve bir o kadar da şehir hayatından uzak bir kamping tesisi olan Uzun Irmak, bölge coğrafyasının bütün özelliklerini bünyesinde barındıran eşsiz bir yaşam alanıdır.

Yildiz Apart Otel

Fatsa / Ordu
Yumuşak renkli mobilyalar ile aydınlık bir dekora sahip Apart Hotel Yıldız'ın her bir odasında düz ekran TV ve klima bulunmaktadır. Küvet ya da duş bulunan özel banyolarda saç kurutma makinesi ve bornoz da vardır. Bazı odalar özel saunalıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kabataş Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kabataş Hakkında

Kabataş Otelleri Kabataş ilçesi Orta Karadeniz Bölgesinde Canik dağlarının kuzey yamacında ve kıyıdan 40 km içerdedir.İlçede görülmesi gereken yerler arasında Kabataş ve Alankent Şifa Suları, ŞidAbdal Türbesi, Gülbahçe Evliyası, Karaibrahim Evliyası ve Ertepesi bulunmaktadır.İlçenin Bağlı Alankent Beldesinde, Doğanın Zenginliklerinden olan şifa suyu bulunmaktadır.Bu zengnlikler turistik açıdan önem arz etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır