Japon Bahçesi Otelleri

Bu yerdeki 68 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Japon Bahçesi Otelleri

Genel Bilgi

“2010 Türkiye’de Japon Yılı” etkinlikleri kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Japon Türk Kültürel Değişim Derneği işbirliğiyle Bilim Sanat ve Kültür Parkı içindeki 22 dönümlük alana yapılan ve Türkiye’nin en büyüğü olan Japon Bahçesi, 4 Temmuz 2010' daaçılmıştır. Planı, Osaka Sanat Üniversitesi' nden Prof. Masao Fukuhara tarafından çizilen v

Anemon Eskişehir

Tepebaşi / Eskişehir
İç Anadolu Bölgesi'nin Kuzeybatısı'nda yer alan ve Türkiye'nin en popüler ve modern şehirlerinden biri olan Eskişehir’de bulunan 14000 m2 alana sahip otelimiz, 9 katta toplam 174 odasıyla 5 yıldız kategorisindedir.

The Merlot Hotel

Merkez / Tepebasi / Eskisehir
THE MERLOT HOTEL - HAKKIMIZDA Kent merkezinde konumlanan Otelimizde, 4 yildizli oda kahvalti konsepti ve 80 odali ferah konaklama imkâniyla konforun estetik dekorasyonla bulusmasini sagladik.

Hilton Garden Inn Eskişehir

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Hilton Garden Inn'in klimalı odalarında Eskişehir manzaralı balkon bulunmaktadır. Uydu TV ve ütü olanakları da sağlanmaktadır. Bazı odalar halı kaplı zemin ve çalışma masasına sahiptir. Duşlu özel banyolarda ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmiştir.

Dedepark Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Dedepark Hotel Eskişehir, minimalist ve zarif dekorasyonu, soft renkli, farklı konumlardaki odalar ve yaşam alanlarıyla, dinlenmek ya da çalışmak için misafirlerine sıra dışı bir keyif sunmaktadır.    

Capella Otel

Tepebaşi / Eskişehir
Deluxe odalar 35m2 olup, odalar halısız ve yerden ısıtmalı zeminler sayesinde kusursuz hijyen sağlamaktadır. Suit odalar 65 m2 olup ayrıca 40 m2 terasa sahiptir. Her odada çay-kahve, 2 adet 0,5 su ikramı ve kettle bulunmaktadır.

Deeps Hostel

Tepebasi / Eskisehir
Deeps Hostel olarak yolculugumuza 2012 yilinda Ankara’da basladik.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Japon Bahçesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Japon Bahçesi Hakkında

Japon Bahçesi Otelleri “2010 Türkiye’de Japon Yılı” etkinlikleri kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Japon Türk Kültürel Değişim Derneği işbirliğiyle Bilim Sanat ve Kültür Parkı içindeki 22 dönümlük alana yapılan ve Türkiye’nin en büyüğü olan Japon Bahçesi, 4 Temmuz 2010' daaçılmıştır. Planı, Osaka Sanat Üniversitesi' nden Prof. Masao Fukuhara tarafından çizilen ve Büyükşehir Belediyesi iş gücü ve kaynaklarıyla inşa edilen, ortasında ada bulunan göletin olduğu "Chisen Kaiyushiki" olarak adlandırılan stilde inşa edilen Japon Bahçesi’ nde doğa motiflerini oluşturan tepeler, şelale, seyir terasları, köprüler ve fishing pavillon (göl kenarı verandaları) inşa edildi. Bahçe içinde ayrıca su yerine taş ve kumların kullanıldığı, karesansui, meditasyon alanı ve Japon çay evlerinin de yer alacağı bildirildi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır