İzmit Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 36 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İzmit Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

İzmit merkezde bulunan müze 1973-1910 yılları arasında inşa edilmiştir. İstasyon caddesinde bulunan müze eski gar ve ambar binalarının restore edilerek müze haline getirilmesi ile bu hale gelmiştir. İzmit Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesinde Paleolitik, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerine ait eserler sergilenmektedir. Pazartesi günleri hariç

Wes Hotel

Merkez / İzmit / Kocaeli
Wes Hotel, modern tasarımlı 69 odasını, standart, park manzaralı ve deniz manzaralı olmak üzere sizler için sınıflandırdı. Her bir odasını, günümüz iş dünyasının tüm teknolojik gerekleri ile donattı.

Otel Sınal

İzmit / Kocaeli
Otel Sınal İzmit merkezde hizmet vermektedir. 26 adet odamız standart konseptte olup odalarımızda banyo, tuvalet, LED TV, klima, Wi-Fi hizmetimiz vardır. 4 adet hostel tipi(ortak banyolu) odamız mevcuttur.

Saray Deluxe Apart

Saat Kulesi / İzmit / Kocaeli
Saray Deluxe Apart, 2+1 ve stüdyo daireler full eşyalı şekildedir. Her bağımsız bölümde salon, yatak odası, çocuk odası banyo WC bulunmaktadır.

İzmit Saray Otel

İzmit / Kocaeli
İzmit'te bulunan Saray Otel şehir merkezindedir. Otel günün her saati resepsiyon hizmeti, klimalı konaklama birimleri ve tesis genelinde ücretsiz Wİ-Fİ sunmaktadır.

Otel Kozluca

İzmit / Kocaeli
Otel Kozluca olarak İzmit şehir merkezinde 1976 dan beri özverili ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizleri misafir ettiğimiz sürece en büyük amacımız evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı 24 saat kesintisiz hizmet anlayışımızla sizlere sunmaktır.

Seka Park Hotel

Merkez / İzmit / Kocaeli
rfezin sınırsız güzelliklerinin ortasında, özel bir dünya, yeni bir soluk… Şehir merkezine 2 km uzaklıkta, şehrin karmaşasından uzak, asırlık nadide ağaçlar ve yeşillikler içerisinde, deniz manzaralı odalarla, Türk ve Uluslararası mutfaklardan lezzetle

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İzmit Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İzmit Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Hakkında

İzmit  Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi Otelleri İzmit merkezde bulunan müze 1973-1910 yılları arasında inşa edilmiştir. İstasyon caddesinde bulunan müze eski gar ve ambar binalarının restore edilerek müze haline getirilmesi ile bu hale gelmiştir. İzmit Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesinde Paleolitik, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerine ait eserler sergilenmektedir. Pazartesi günleri hariç diğer tüm günler 09.00-17.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.İzmit'in tüm tarihinin göz önüne serildiği bu müze kesinlikle gezip görülmesi gereken alanların başında gelmektedir.Tren garının yanında bulunan müzeye ulaşım gayet kolaydır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır