İstanbul Vatan Hastanesi Otelleri

En uygun İstanbul Vatan Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Vatan Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Ottomans Life Hotel Boutique

Topkapi / Fatih / İstanbul
Bu lüks otel, Osmanlı özelliklerine sahip saray benzeri iç mekanlara sahip olan Fatih semtinde yer almaktadır. Tesiste klima ve ücretsiz Wi-Fi bulunan otantik odalar bulunmaktadır.

Princess Old City Hotel

Fatih / İstanbul
Princess Old City Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış ve zevkle tasarlanmış odalar sunmaktadır. Çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri ve hizmetleri en güzel haliyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Güven, huzur ve kaliteli hizmet ilkemizdir.

Best House Hotel

Aksaray / Fatih / İstanbul
İstanbul'un eski bölümünde yer alan Best House Hotel, uydu TV ile donatılmış klimalı odalar ve ücretsiz Wi-Fi erişimi imkanı sunmaktadır. Best House Hotel'in tüm odalarında saç kurutma makineli özel banyo mevcuttur.

Ottoman's Life Hotel Deluxe

Findikzade / Fatih / Istanbul
Sultanahmet Camii, Ayasofya, Topkapi Sarayi, Kapali Çarsi gibi tarihi destinasyonlara sadece 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Kaya Madrid Hotel

Aksaray / Fatih / İstanbul
Geleneksel Türk misafirperverliğimiz ve misafir memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Akgün İstanbul Hotel

Topkapi / Fatih / İstanbul
Tarihi İstanbul`da yeni adresiniz… Akgün İstanbul Hotel, etrafı surlarla çevrili eski İstanbul’un merkezinde; tarihi Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Kariye Müzesi, efsanevi Kapalı Çarşı ile diğer görkemli camii, anıt ve müzelere 2-3

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Vatan Hastanesi Hakkında

İstanbul Vatan Hastanesi Otelleri Evrensel nitelikler doğrultusunda hastalarına kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır