İstanbul Surp Agop Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 217 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Surp Agop Hastanesi Otelleri

Luce Suites Taksim

Şişli / İstanbul
Şişli İlçesi'nde merkezi konumda yer alan oteklimiz, Taksim Metro İstasyonu'na 300 metre ve hareketli Taksim Meydanı'na 500 metre mesafededir.

Konak Hotel Taksim

Merkez / Şişli / İstanbul
Medeniyetlerin beşiği, kültürlerin ev sahibi, sanat ve iş dünyasının merkezi, kıtaların buluşma noktası, içinden deniz geçen şehirdir. Taksim’de; eğlence, kültür-sanat ve iş dünyasının çekim noktasında atar.

Ezra Suites Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
İstanbul'un tarihi ilçesi Beyoğlu'nun en hareketli semtlerinden biri olan Taksim'de faaliyet gösteren Ezra Suites Taksim, modern ve mutfaklı konaklama birimlerine sahiptir.

Blue Life Apart

Harbiye / Şişli / İstanbul
Şişli ilçesinin merkezinde yer alan Lifespan Apart Otel, yüksek kalitedeki hizmeti misafirlerimize uygun koşullarda sunmaktadır.

Keten Suites Taksim

Şişli / İstanbul
Ücretsiz WiFi erişimi ve klimaya sahip Keten Suites Taksim; İstanbul'da, Taksim Meydanı ve ünlü İstiklal Caddesi'ne 900 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar fitness merkezinden yararlanabilir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark vardır.

Xenia Hotel

Harbiye / Şişli / İstanbul
Xenia Hotel Istanbul, 2017 Nisan ayında hizmete başlamıştır. Toplamda 8 odası bulunan otelimizin konforlu ve ferah bir lobisi ve ücretsiz çay ve kahve olanakları bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Surp Agop Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İstanbul Surp Agop Hastanesi Hakkında

İstanbul Surp Agop Hastanesi Otelleri Mevcut kadrosu ve üst düzeyde hizmet anlayışıyla bugün itibariyle sağlık sisteminin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır