İstanbul Levent Hastanesi Otelleri

En uygun İstanbul Levent Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Levent Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bilek İstanbul Hotel

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Bilek Hotel İstanbul'un tüm konaklama birimlerinde; klima, mini bar ve uydu TV standart olarak sunulmuştur. Odalarda yer alan özel banyolar; saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Selection Suites

4. Levent / Levent / İstanbul
Selection Suites'in tüm süitleri uydu TV ve çalışma masası ile donatılmıştır. Çeşitli olanaklar ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo, süitlerin standart özelliklerindendir. Günlük kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır.

Mood Design Suites

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Mood Design Suites'in klimalı oda ve süitleri zarif mobilyalar, ruh haline uygun aydınlatma ve ahşap zeminlerle dekore edilmiştir. Tüm oda ve süitler şık bir banyoya sahiptir.

Ayna Hotel

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Tüm odalarda elektrikli su ısıtıcısı ve minibar mevcuttur. Hem açık havada hem kapalı mekanda yemek alanlarına sahip olan güzel avluda günlük kahvaltı servis edilmektedir. Öğle ve akşam yemeklerinde alakart menü sunulur.

Elegance Residence

Levent / Beşiktaş / İstanbul
stanbul'un iş bölgesi Levent'te bulunan bu otel, sanatsal bir dekora sahiptir. Otel, konuklarına spa küvetiyle donatılmış klimalı ferah süitler ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

ArtDeco Suites

4. Levent / Levent / İstanbul
Levent-Maslak finans bölgesinin ortasında hizmet veren ArtDeco Istanbul Suites, 4. Levent Metro İstasyonu'na sadece 200 metre uzaklıktadır. Kapalı yüzme havuzu ve saunası bulunan tesis spa küveti ve mini mutfak ile donatılmış süitler sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Levent Hastanesi Hakkında

İstanbul Levent Hastanesi Otelleri Levent Hastanesi'nde kaliteye ulaşmanın anlamı; hastalarımızın, hastane çalışanlarının, hizmetin bedelini ödeyen kuruluşların, çalışanların ve hizmet ettiğimiz toplumun, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan hizmetleri sürekli iyileştiren bir çizgiye bağlı kalarak, yaptığımız her şeye yeni değerler eklemektir

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır