İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Otelleri

En uygun İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler CİLDİYE POLİKLİNİK HİZMETLERİ TÜM CİLT HASTALIKLARI TANI VE TEDAVİSİ TÜM CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARIN TANI VE TEDAVİSİ SİGİL TEDAVİSİ (KRİYOTERAPİ) KOTERİZASYON (YAKMA TEDAVİSİ) YAPILMAKTADIR. LABORATUVAR HİZMETLERİ * CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARLA İLGİLİ TÜM TESTLER VE BUNLARIN DOĞRULAMA TESTLERİ HIV (AİDS)

Radisson Blu Hotel Istanbul Ottomare

Ataköy / Bakirköy / Istanbul
Radisson Blu Hotel, Istanbul Ottomare,'' Otel giriste olasi misafir ekstralari için depozito alabilir'' Marmara Denizi'nin kenarinda konumlanmaktadir. Bölgeye gelen misafirlerine muhtesem manzarali bir konaklama deneyimi sunuyor.

Le Marde Hotel

Bakirköy / İstanbul
Tüm odalar düz ekran uydu TV ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimlerinde konforunuz için bir oturma alanı bulunmaktadır. Odalarda kahve makinesi vardır. Tüm odalar duşlu bir özel banyoya sahiptir.

Hilton Istanbul Bakırköy

Bakirköy / İstanbul
İş veya eğlence amaçlı seyahatler için ideal olan Hilton İstanbul Bakırköy, İstanbul Tarihi Yarımadası ile alışveriş merkezlerinin, alışveriş caddelerinin ve Ataköy Marina’nın bulunduğu bölge arasında, sahil yolu üzerindedir.

Bakirköy Tashan Business & Airport Hotel

Florya / Bakirköy / Istanbul
1982 yilindan bu yana Bakirköy’de Türk turizminin hizmetinde bulunan Bakirköy Tashan Business Airport Hotel, prensip edindigi kaliteli hizmet anlayisi ve müsteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, sakin yasam ve konforun tadini çikaranlarin ilk terci

Ataköy Rental Apartments

Bakirköy / İstanbul
Bakırköy ilçesinde denize sadece 290 metre uzaklıkta yer alan Ataköy Rental Apartments, mutfaklı konaklama olanağı sunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Stil Suit

Bakirköy / İstanbul
Tesis, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için güzel bir alternatif oluşturuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Hakkında

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler CİLDİYE POLİKLİNİK HİZMETLERİ TÜM CİLT HASTALIKLARI TANI VE TEDAVİSİ TÜM CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARIN TANI VE TEDAVİSİ SİGİL TEDAVİSİ (KRİYOTERAPİ) KOTERİZASYON (YAKMA TEDAVİSİ) YAPILMAKTADIR. LABORATUVAR HİZMETLERİ * CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARLA İLGİLİ TÜM TESTLER VE BUNLARIN DOĞRULAMA TESTLERİ HIV (AİDS) SİFİLİS (FRENGİ) GONORE (BEL SOĞUKLUĞU) HEPATİT B (SARILIK) HEPATİT C (SARILIK) * BİYOKİMYA TESTLERİ * HORMON TESTLERİ

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır