İnciraltı Kent Ormanı Otelleri

En uygun İnciraltı Kent Ormanı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İnciraltı Kent Ormanı Otelleri

Genel Bilgi

İzmir'in İnciraltı Mevkii'nde Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları sonucu 2 milyon metrekarelik bir alanda 622 bin metrekarelik bir bölüm ağaçlandırılarak oluşturulan İnciraltı Kent Ormanı açıldı. Toplam alanın 622 bin metrekarelik bölümünde ise ağaçlandırma çalışmaları yapıldı. Üçkuyular İskelesi'nden Yeni Kale Burnu'na kadar uzanan ve Kültürpark'ın

Anemon Ege Sağlık Oteli

Merkez / Bornova / İzmir
Türkiye'nin üçüncü büyük ve Ege Bölgesi'nin en önemli şehri olan İzmir'de bulunan otelimiz, 14.054 m2 üzerine inşa edilmiş olup 4 katlı ve 100 odalı 4 yıldız kategorisindedir.

Villa Levante

Merkez / Bornova / İzmir
Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne 5 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaaalanı 18 km uzaklıktadır ve ilave ücret karşılığında tesis VIP transfer servisi sunmaktadır.

Ulusoy Konaklama

Bornova Merkez / Bornova / İzmir
Ulusoy Konaklama, 2012 Yılından beri konaklama sektöründe yurt işletmeciliği olarak %100 doluluk ile hizmet veren kurumumuz 2020 yılından da yurtların kapanmasından dolayı konaklama tesisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Can Rezidans

Bornova / İzmir
Can Rezidans, 2021 Haziran ayı itibari ile yeniden restore edilmiş olup, misafirlerine keyifli ve huzurlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesiste, 7/24 resepsiyon, günlük oda temizliği, çamaşırhane hizmeti ve dinlenme salonu bulunmaktadır.

Viva La Vita Hotel Bornova

Bornova Merkez / Bornova / İzmir
Viva La Vita ile şehrin koşuşturmasından uzaklaşır, aynı zamanda şehrin kalbinde konaklamanın keyfine varırsınız. Şehrin canlılığını ve otelin sakinliğini bir arada tadacağınız bir deneyim yaşarsınız.

Otelizm Boutique

Bornova Merkez / Bornova / İzmir
Otelizm Boutique, 1+0 ve 1+1 apart daireleri ile Bornova'da misafirlerine keyif bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, 7/24 resepsiyon, vale park hizmeti, günlük temizlik hizmeti, kuru temizleme, lobi ve bahçe bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İnciraltı Kent Ormanı Hakkında

İnciraltı Kent Ormanı Otelleri İzmir'in İnciraltı Mevkii'nde Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları sonucu 2 milyon metrekarelik bir alanda 622 bin metrekarelik bir bölüm ağaçlandırılarak oluşturulan İnciraltı Kent Ormanı açıldı. Toplam alanın 622 bin metrekarelik bölümünde ise ağaçlandırma çalışmaları yapıldı. Üçkuyular İskelesi'nden Yeni Kale Burnu'na kadar uzanan ve Kültürpark'ın 3.5 katı büyüklüğündeki alanda, kesintisiz gezinti ve yürüyüş ile bisiklet yolları yapıldı, meydanlar oluşturuldu, piknik alanı düzenlemeleri yapıldı. Alana şu ana kadar 35 bin ağaç dikilirken, 5 bin ağaç daha dikilerek bu sayının 40 bini bulacağı belirtildi. Alana 40 bin adet de çalı formu bitkisi dikilirken, bunun da 10 bin adet daha dikilerek 50 bine çıkacağı bildirildi. Alanda, 2'si büyük otopark olmak üzere 2 bin 200 araçlık 3 adet otopark oluşturuldu.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır