İnciraltı Kent Ormanı Otelleri

İnciraltı Kent Ormanı otelleri, en uygun İnciraltı Kent Ormanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İnciraltı Kent Ormanı Otelleri

Genel Bilgi

İzmir'in İnciraltı Mevkii'nde Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları sonucu 2 milyon metrekarelik bir alanda 622 bin metrekarelik bir bölüm ağaçlandırılarak oluşturulan İnciraltı Kent Ormanı açıldı. Toplam alanın 622 bin metrekarelik bölümünde ise ağaçlandırma çalışmaları yapıldı. Üçkuyular İskelesi'nden Yeni Kale Burnu'na kadar uzanan ve Kültürpark'ın

Anemon Ege Sağlık Oteli

Merkez / Bornova / İzmir
Türkiye'nin üçüncü büyük ve Ege Bölgesi'nin en önemli şehri olan İzmir'de bulunan otelimiz, 14.054 m2 üzerine inşa edilmiş olup 4 katlı ve 100 odalı 4 yıldız kategorisindedir.

Villa Levante

Merkez / Bornova / İzmir
Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne 5 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaaalanı 18 km uzaklıktadır ve ilave ücret karşılığında tesis VIP transfer servisi sunmaktadır.

Ulusoy Konaklama

Bornova / İzmir
Ulusoy Konaklama, 2012 Yılından beri konaklama sektöründe yurt işletmeciliği olarak %100 doluluk ile hizmet veren kurumumuz 2020 yılından da yurtların kapanmasından dolayı konaklama tesisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Viva La Vita Hotel Bornova

Bornova Merkez / Bornova / İzmir
Viva La Vita ile şehrin koşuşturmasından uzaklaşır, aynı zamanda şehrin kalbinde konaklamanın keyfine varırsınız. Şehrin canlılığını ve otelin sakinliğini bir arada tadacağınız bir deneyim yaşarsınız.

Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa

Kemalpaşa Merkez / Kemalpaşa / İzmir
Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa, Ege konsepti ile tasarlanmış toplam 116 odası bulunmaktadır. Cherry Alacarte Restaurantımız Türk Dünya ve Ege mutfaklarından butik lezzetler sunmaktadır.

ibis Styles Hotel Izmir Bornova

Merkez / Bornova / Izmir
Ibis Styles Izmir Bornova oteli, Izmir Limani'na araçla 15 dakika mesafedeki Bornova'da yer alir. Otelde 74 konforlu oda, üç farkli büyüklükte toplanti odasi, bir bar, bir restoran ve bir fitness merkezi bulunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İnciraltı Kent Ormanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İnciraltı Kent Ormanı Hakkında

İnciraltı Kent Ormanı Otelleri İzmir'in İnciraltı Mevkii'nde Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları sonucu 2 milyon metrekarelik bir alanda 622 bin metrekarelik bir bölüm ağaçlandırılarak oluşturulan İnciraltı Kent Ormanı açıldı. Toplam alanın 622 bin metrekarelik bölümünde ise ağaçlandırma çalışmaları yapıldı. Üçkuyular İskelesi'nden Yeni Kale Burnu'na kadar uzanan ve Kültürpark'ın 3.5 katı büyüklüğündeki alanda, kesintisiz gezinti ve yürüyüş ile bisiklet yolları yapıldı, meydanlar oluşturuldu, piknik alanı düzenlemeleri yapıldı. Alana şu ana kadar 35 bin ağaç dikilirken, 5 bin ağaç daha dikilerek bu sayının 40 bini bulacağı belirtildi. Alana 40 bin adet de çalı formu bitkisi dikilirken, bunun da 10 bin adet daha dikilerek 50 bine çıkacağı bildirildi. Alanda, 2'si büyük otopark olmak üzere 2 bin 200 araçlık 3 adet otopark oluşturuldu.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır