İmranlı Otelleri

İmranlı için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İmranlı Otelleri

Genel Bilgi

İmranlı. Sivas ilinin bir ilçesidir.İç Anadolu bölgesinde yer alır. İl merkezine 104 km uzaklıktadır. İmranlı, doğusunda Erzincan iline bağli Refahiye ve İliç ilçesiyle, güneyinde Divriği, batısında Zara ve kuzeyinde ise Suşehri ve Akıncılar ilçeleriyle komşudur. Turizm potansiyeli bakımından oldukça zengin olan İmranlı özellikle Kızıldağ'da yapılan d

Zara Palas Otel

Zara / Sivas
Sivas’ın Zara ilçesinin ilk apart otellerinden olan Zara Palas Otel 2018 yılında ilçe merkezinde hizmete girdi.

Zara Otel Gülistan

Zara / Sivas
Odalarda düz ekran TV ve özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Gülistan Hotel ayrıca ücretsiz WiFi sunmaktadır. Tesiste hediyelik eşya dükkanı ve 24 saat açık bir resepsiyon mevcuttur.

Garden Zara Hotel

Zara / Sivas
Sivas şehir merkezinde bulunan Garden Zara Hotel; misafirlerine modern şekilde dekore edilmiş bir tesiste konaklama imkanı sunuyor.Zara'da yer alan Garden Za-ra Hotel, ücretsiz WiFi erişimi ve restoranıyla hizmet vermektedir.

Pars Otel

Zara / Sivas
Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Divriği Köşk Otel

Divriği / Sivas
Divriği Köşk Otel toplam 10 odalı butik bir aile işletmesi olup, oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Odalarımızda klima, Wi-Fi, LCD TV, minibar (ücretli), banyo, 24 saat sıcak su, duş, buklet banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Huzur Otel Sivas

Merkez / Sivas
Tesisimiz 25 yıllık bir tesistir. Toplamda 27 odadan oluşmaktadır. Odalarda Wi-Fi, Led Tv, uydu yayınları, merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İmranlı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İmranlı Hakkında

İmranlı Otelleri İmranlı. Sivas ilinin bir ilçesidir.İç Anadolu bölgesinde yer alır. İl merkezine 104 km uzaklıktadır. İmranlı, doğusunda Erzincan iline bağli Refahiye ve İliç ilçesiyle, güneyinde Divriği, batısında Zara ve kuzeyinde ise Suşehri ve Akıncılar ilçeleriyle komşudur. Turizm potansiyeli bakımından oldukça zengin olan İmranlı özellikle Kızıldağ'da yapılan dağcılık faaliyetleri için uygun bir noktadır. Ayrıca İlçede çok sayıda yüksek dağ bulunması sebebiyle keşfedilmeyi bekleyen onlarca yeni rota bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır