Hüseyin Paşa Tabyası Otelleri

En uygun Hüseyin Paşa Tabyası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hüseyin Paşa Tabyası Otelleri

Genel Bilgi

Sultan Abdülmecit tarafından 1848 - 1853 tarihleri arasında yaptırılmıştır.Şehri tahkim etmek için kullanılmıştır. Tabyada havalandırma ve ışıklandırma oldukça iyidir. Tabyanın içinde sığınak, kışla binası, Tabyayı çevreleyen hendek, hendeği ateşleri ile karşılıklı destekyebilen mazgallar, 8 adet korugan, 4 adet makineli tüfek yuvası ve irtibat hendek

Güngören Hotel

Merkez / Kars
Kars ilinde 45 yıldır otelcilik, restoran ve hamam alanlarında faaliyet gösteren Güngören Hotel gelişen,yenilik ve teknolojiye bağlı olarak baştan sona yenileme çalışmalarına başlamış ve 1 yıllık restorasyon çalışması sonucu modern bir yapıya kavuşmuştur

Hotel Temel

Merkez / Kars
Kars merkezde bulunan tesisimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.24 saat açık resepsiyon hizmeti ile konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Asya Otel

Merkez / Kars
Kars Asya Otel, siz misafirlerinin deneyimini sürekli arttırmak adına devamlı yatırım yapmakta, sizlere Kars ve çevresinde düzenlenen turlara katılmanızı sağlamakta ve Kars’tan en güzel anılarla ayrılmanızı hedeflemektedir.

Hotel Kent Ani

Merkez / Kars
Şehir merkezinde bulunan Hotel Kent Ani, tamamen yenilenmiş farklı konseptiyle, tarihi ve turistik bölgeler ulaşım kolaylığı sunan konumuyla siz misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Suara Butik Otel

Merkez / Kars
Eski Kars yerleskesinde bulunan Baltik mimarisinin ikinci dönemlerinde insa edilerek günümüze kadar ayakta durmayi basarmis olan otel binamiz geçmisten günümüze papazin evi, is bankasi Kars subesi, is bankasi personel lojmani, sahis evi vs.

Kafkasya Hotel

Merkez / Kars
Kars’ın merkezinde yer alan Hotel Kafkasya, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hüseyin Paşa Tabyası Hakkında

Hüseyin Paşa Tabyası Otelleri Sultan Abdülmecit tarafından 1848 - 1853 tarihleri arasında yaptırılmıştır.Şehri tahkim etmek için kullanılmıştır. Tabyada havalandırma ve ışıklandırma oldukça iyidir. Tabyanın içinde sığınak, kışla binası, Tabyayı çevreleyen hendek, hendeği ateşleri ile karşılıklı destekyebilen mazgallar, 8 adet korugan, 4 adet makineli tüfek yuvası ve irtibat hendekleri mevcuttur. Tabyada bulunan koruganlar halen cephanelik olarak kullanılmaktadır.200 Kişi (Yaklaşık1 Tabur) kapasitesi vardır.Çakma Köy yolu üzerindeki Çakmak Batı kışlası nizamiyesinden girilir.Askeri Yasaklı Bölge içinde korumaya alınmıştır

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır