Hüdavendigar Camisi Otelleri

Bu yerdeki 30 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hüdavendigar Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Cami, 14.yüzyılın sonlarında Sultan I.Murat döneminde 238 m. yüksekliğindeki bir tepe üzerinde yapılmıştır. Kitabesi günümüze ulaşamamıştır. Caminin yapımında Assos antik kentinin taşlarından yararlanılmıştır. İçeriye girişi sağlayan yuvarlak kemerli dikdörtgen bir kapısı bulunmaktadır. Bu mermer kapı Carnelius Kilisesinden getirilmiştir. Kapı üzerind

Assos Yıldız Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Assos Yıldız Otel Antik Liman, Assos Antik Kenti'nin tarihi Antik Liman bölgesinde konuklarını ağırlamaktadır. Taş bir binada konuklarını ağırlayan bu otel, Assos antik kalıntılarına ve Behramkale şehir merkezine sadece 2 km. uzaklıktadır.

Hohas Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Hoha's Boutique Hotel'in bahçesinde her sabah, otelin yanında bulunan çiftlikten gelen tamamen doğal yumurtalar, doğal mandıra peynirleri ve köy mahsulü meyve ve sebzelerden oluşan organik kahvaltını servis edilmektedir.

Assos Nazlıhan Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
1850 lerde Mese Palamut Deposu olarak kullanılan sonra otel olarak restore edilen tesis Assos Antik Liman içerisindeki denize sıfır konumuyla misafirlerini tarihin içinde konforu yasatmaktadır.

Assos Nazlıhan Spa Hotel-Special Category

Assos / Ayvacık / Çanakkale
sos Nazlıhan Spa Hotel ;Assos Antik Limanda,Assos Nazlıhan Otel'in yanıbasında bambaşka bir anlayışla hizmete sunulan tesis Mavi bayraklı özel plajı ve iskesi,kendine ait içerisinde Sauna,Buhar Banyosu,Turk Hamamı,Spa Havuzu ve masaj çeşitleriyle berab

Assos Behram Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Assos Yat Limanı'nın tam karşısında yer alan Assos Behram Hotel, panoramik deniz manzaralı bir restorana sahiptir. Otel, uydu TV ve minibar ile donatılmış klimalı odalarla hizmet vermektedir.

Assos Kervansaray Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Doğa ve kültür gezilerinin yanısıra daha farklı sporlarla uğraşmak istersiniz diye düşündük.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hüdavendigar Camisi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hüdavendigar Camisi Hakkında

Hüdavendigar Camisi Otelleri Cami, 14.yüzyılın sonlarında Sultan I.Murat döneminde 238 m. yüksekliğindeki bir tepe üzerinde yapılmıştır. Kitabesi günümüze ulaşamamıştır. Caminin yapımında Assos antik kentinin taşlarından yararlanılmıştır. İçeriye girişi sağlayan yuvarlak kemerli dikdörtgen bir kapısı bulunmaktadır. Bu mermer kapı Carnelius Kilisesinden getirilmiştir. Kapı üzerindeki Grekçe yazıya dokunulmamış, yalnızca haç işaretinin iki kolu kırılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır