Hüdavendigar Camisi Otelleri

En uygun Hüdavendigar Camisi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hüdavendigar Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Cami, 14.yüzyılın sonlarında Sultan I.Murat döneminde 238 m. yüksekliğindeki bir tepe üzerinde yapılmıştır. Kitabesi günümüze ulaşamamıştır. Caminin yapımında Assos antik kentinin taşlarından yararlanılmıştır. İçeriye girişi sağlayan yuvarlak kemerli dikdörtgen bir kapısı bulunmaktadır. Bu mermer kapı Carnelius Kilisesinden getirilmiştir. Kapı üzerind

Assos Bohemian Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Assos Bohemian Otel, konumu, sade ve şık dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Assos Bianca Suites

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Assos Bianca Suites, 40 yıl önce zeytin yağ fabrikası olarak kullanılmaktaydı. Restore edilerek misafirlerini ağırlamaya başladı.

Assosyal Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Assosyal Otel, konumu, sade dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesis, 2 katlı olup 15 odası ile oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Halıcı Hanı Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
2020 yılında aslında uygun olarak tekrar restore edilen Halıcı Hanı Butik Otel, yılın 12 ayı faaliyet göstererek dilediğiniz zaman bu eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri görmeniz için sizlere imkân sunmaktadır. Dekorasyonu ve tasarımı kendine özgüdür.

Hohas Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Hoha's Boutique Hotel'in bahçesinde her sabah, otelin yanında bulunan çiftlikten gelen tamamen doğal yumurtalar, doğal mandıra peynirleri ve köy mahsulü meyve ve sebzelerden oluşan organik kahvaltını servis edilmektedir.

Assos Kervansaray Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Doğa ve kültür gezilerinin yanısıra daha farklı sporlarla uğraşmak istersiniz diye düşündük.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hüdavendigar Camisi Hakkında

Hüdavendigar Camisi Otelleri Cami, 14.yüzyılın sonlarında Sultan I.Murat döneminde 238 m. yüksekliğindeki bir tepe üzerinde yapılmıştır. Kitabesi günümüze ulaşamamıştır. Caminin yapımında Assos antik kentinin taşlarından yararlanılmıştır. İçeriye girişi sağlayan yuvarlak kemerli dikdörtgen bir kapısı bulunmaktadır. Bu mermer kapı Carnelius Kilisesinden getirilmiştir. Kapı üzerindeki Grekçe yazıya dokunulmamış, yalnızca haç işaretinin iki kolu kırılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır