HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Otelleri

En uygun HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

2008 yılında faaliyete geçen HRS Ankara Kadın Hastanesi, koşulsuz hasta memnuniyetini hedefleyerek "Kaliteli Medikal Bakım"ı prensip edinmiştir. HRS, ülkemizde sağlık hizmetlerini araştırma ve eğitime dayalı sistemde sunan özel bir oluşumdur..2008 yılında faaliyete geçen HRS Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, koşulsuz hasta memnuniyetini he

A Hotels & Suite

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Tesisimizde asansör, resepsiyonda kilitli kasa hizmeti, çamaşırlık hizmeti, ütü hizmeti, ücretli havaalanı transfer hizmeti sunmaktayız. Genel alanda ve odalarda ücretsiz Wi-Fi, odaya ütü hizmeti bulunmaktadır, odalar merkezi ısıtmalıdır.

Hotel Cinnah

Çankaya / Ankara
Ankara nin merkezi noktalarindan Çankaya da yer alan Cinnah Hotel; is ve eglence amaçli seyahat eden misafirlere konforlu bir konaklama imkani veriyor.

CK Farabi Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara
CK Farabi Otel kaliteli, kusursuz hizmetiyle sizi memnun edecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacaktır.

Niza Park Otel

Merkez / Çankaya / Ankara
Ankara nın merkezi noktalarından Çankaya da yer alan Niza Park Otel Ankara, avantajlı lokasyonu ile misafirlerine rahat bir konaklama fırsatı sunuyor.

Tunalı Otel

Çankaya / Ankara
Bu otel, Ankara'nın kalbinde, Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde yer almaktadır. Ankara şehir merkezine 2 km uzaklıkta bulunan Hotel Tunalı, ücretsiz Wi-Fi internet erişimi ve düz ekran TV ile donatılmış modern odalar sunmaktadır.

Hotel Houston

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Misafir memnuniyetinin ön planda tutuldugu otelimiz Ankara'nin en seçkin ve merkezi semtlerinden Kavaklidere'de hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında

HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Otelleri 2008 yılında faaliyete geçen HRS Ankara Kadın Hastanesi, koşulsuz hasta memnuniyetini hedefleyerek "Kaliteli Medikal Bakım"ı prensip edinmiştir. HRS, ülkemizde sağlık hizmetlerini araştırma ve eğitime dayalı sistemde sunan özel bir oluşumdur..2008 yılında faaliyete geçen HRS Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, koşulsuz hasta memnuniyetini hedefleyerek "Yüksek Kalitede Medikal Bakım"ı prensip edinmiştir. Hastane binası, günümüz hasta ihtiyacını en üst düzeyde karşılayacak teknoloji ile donatılmış olup, beş yıldızlı otel konforunda hizmete sunulmuştur...Hastane Birimlerini,Doktorları ve Diğer Hizmetler hakkında bilgi almak için Hastane Web sitesini kullanabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır