Yardım

Loading...
Sırala

Hotel Monec

Müthiş
9.6
Merkez, Çankaya, Ankara
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Hotel Monec'teki her oda geniş alan, tarz ve bir dizi modern olanağa sahiptir. Lüks ve modern banyolardan geniş çalışma ve yaşam alanına kadar her detay düşünülmüştür.
Müthiş
9.6

Notte Hotel

Müthiş
9.5
Kavaklidere, Çankaya, Ankara
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Ankara-Çankaya'da konforunuz maksimum düzeyde tutularak dizayn edilen konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Notte Hotel, iş ya da turistik amaçlı şehirde bulunan herkese hizmet vermektedir.
Müthiş
9.5

HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

2008 yılında faaliyete geçen HRS Ankara Kadın Hastanesi, koşulsuz hasta memnuniyetini hedefleyerek "Kaliteli Medikal Bakım"ı prensip edinmiştir. HRS, ülkemizde sağlık hizmetlerini araştırma ve eğitime dayalı sistemde sunan özel bir oluşumdur..2008 yılında faaliyete geçen HRS Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, koşulsuz hasta memnuniyetini hedefleyerek "Yüksek Kalitede Medikal Bakım"ı prensip edinmiştir. Hastane binası, günümüz hasta ihtiyacını en üst düzeyde karşılayacak teknoloji ile donatılmış olup, beş yıldızlı otel konforunda hizmete sunulmuştur...Hastane Birimlerini,Doktorları ve Diğer Hizmetler hakkında bilgi almak için Hastane Web sitesini kullanabilirsiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor