Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

X Flats Taksim Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınabilir

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 12 yaşına kadar 3 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

X Flats Taksim

Beyoğlu, İstanbul , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Misafirlerimizin çıkışından sonra dairelerimiz dezenfekte ediliyor. Haftada bir bütün alanlar dezenfekte ediliyor. Resepsiyon deskimizde maske ve ateş ölçer bulunmaktadır. Ayrıca her katlarda ve girişlerde el dezenfekte istasyonlarımız bulunmaktadır. Her saat asansör ve genel alanda bulunan tuşlar ve eşyalar dezenfekte beziyle dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca;
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

X Flats Taksim Hakkında Genel Bilgiler

Lüks daireleri ile sizlere İstanbul’da kaliteli bir yaşam ve kurumsal kiralama hizmeti sağlayan X Flats; Beyoğlu'nun merkezinde 1,2 ve 3 yatak odalı şık döşenmiş stil sahibi daireleri ile sizleri bu ayrıcalığı yaşamaya davet etmektedir.

X Flats Taksim Lokasyon Bilgileri

X Flats Taksim, İstanbul'un kalbinde yer alır. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne 300 metre, Dolmabahçe Sarayı ve Boğaz sahiline 200 metre uzaklıktadır.
2+1 Street View 98
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(2 Adet)
98 m²lik dairede 2 yatak odasının yanı sıra 2 banyo, bir mutfak ve bir de oturma alanı bulunmaktadır. Dairede 4 yetişkin veya çocukla birlikte 5 kişi konaklayabilir. Dairenin oturma alanında oturma grubu ve uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.
2+1 Sea View 89
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(2 Adet)
Boğazın eşşiz keyifini, konforlu dairemizde geçirmeye hazır mısınız? 89 m²lik Boğaz manzaralı dairede 2 yatak odasının yanı sıra 2 banyo, bir mutfak ve bir de oturma alanı bulunmaktadır. Dairede 4 yetişkin veya çocukla birlikte 5 kişi konaklayabilir. Dairenin oturma alanında oturma grubu ve uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.
1+1 Penthouse 95
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Keyifli ve konforlu daire 95 m²lik dairede 1 yatak odası bulunmaktadır. Balkonlu dairede 2 yetişkin veya çocukla birlikte 3 kişi konaklayabilir. Dairenin oturma alanında oturma grubu ve uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.
3+2 Full Bosphourus Penthouse 189
Max kişi sayısı : 8 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(3 Adet)
Boğazın eşşiz keyifini, konforlu dairemizde geçirmeye hazır mısınız? 189 m²lik Boğaz manzaralı penthouse dairede 3 yatak odasının yanı sıra 2 banyo, 2 oturma alanı ve bir mutfak bulunmaktadır. Balkonlu dairede 6 yetişkin veya çocukla birlikte 8 kişi konaklayabilir. Dairenin oturma alanında oturma grubu ve uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.
1+1 Street View 78
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Güler yüzlü personel ve konforlu daire konseptiyle hizmetinize hazır. 78 m²lik sokak manzaralı dairede 2 yetişkin veya çocukla birlikte 3 kişi konaklayabilir. Dairenin oturma alanında oturma grubu ve uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.
1+1 Garden 86
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
86 m²lik dairede 1 yatak odasının yanı sıra 1 banyo, bir mutfak ve bir de oturma alanı bulunmaktadır. Dairede 2 yetişkin veya çocukla birlikte 3 kişi konaklayabilir. Dairenin oturma alanında oturma grubu ve uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.
1+1 Dublex Sea View 128
Max kişi sayısı : 2 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Boğazın eşşiz keyifini, konforlu dairemizde geçirmeye hazır mısınız? 128 m²lik Boğaz manzaralı dubleks dairede 1 yatak odasının yanı sıra mutfak ve oturma alanları bulunmaktadır. Dairede 2 yetişkin konaklayabilir. Muhteşem Boğaz manzarası keyfini balkonunuzdan çıkarabilirsiniz. Boğaz'a karşı içkinizi yudumlayabilirsiniz. Dairede uydu kanallı TV yer alır. Tam donanımlı mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi, mikrodalga, yemek takımı ve diğer mutfak gereçleri sağlanmıştır. Dairenin özel banyolarında saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Ayrıca emanet kasası, çamaşır yıkama makinesi ile ütü olanakları da bulunmaktadır.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wifi ve Kablolu Sadece odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Öne Çıkan Özellikler

Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Ortak Alanlar

Asansör

Odalar

Aile odaları Sigara içilmeyen odalar Misafir asistanı Valizlik

Bebek

Bebek karyolası

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Bagaj muhafazası Hızlı check-in/check-out

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Fotokopi

Ulaşım

Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Yorumlar

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 0

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınabilir
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 12 yaşına kadar 3 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır