Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

Robin Hood Hotel Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 10:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 14:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınabilir

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Taksit Seçenekleri

Axess Card takside kadar

Bonus Card takside kadar

World Card takside kadar

Maximum Card takside kadar

Card Finans takside kadar

Paraf Card takside kadar

Advantage Card takside kadar

Kuveyt Turk takside kadar

BankKart takside kadar

9.8 Müthiş

Robin Hood Hotel

Kavacık, Beykoz, İstanbul , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Robin Hood HOTEL olarak, kurulduğumuz günden bu yana, sağlığınız ile ilgili bütün gereklilikleri uluslararası standartlarda eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Uygulamalarımız uluslararası bağımsız bir kuruluş olan ISIS (Uluslararası Sağlık Denetleme Servisi) tarafından her ay denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Evrensel boyutta yaşanmakta olan koronavirus (COVID-19)’un yaratmış olduğu bu zorlu günlerin üstesinden birlikte gelmek için işletmelerin önlemlerini en üst düzeyde almaları gerekliliğinin bilincindeyiz.

Ayrıca;
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Açık büfe uygulaması yapılması halinde açık büfenin misafir tarafına misafir erişimini engelleyecek şekilde pleksiglas veya benzeri bariyer yapılır, servis ise mutfak personeli tarafından sunulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 72 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • En az 48 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 90 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Robin Hood Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Robin Hood Hotel, havuz başında konuklar güneşin tadını çıkarabilirler. Wi-Fi bağlantılı kablosuz internet ağı, konaklama birimlerinin hepsiyle açık ve kapalı ortak kullanım alanlarında sağlanmaktadır. Robin Hood Hotel'in tüm konaklama birimleri klimalı olup şık mobilyalarla dekore edilmiştir. Konaklama birimlerinin hepsinde klima, mini bar ve LCD ekran uydu yayınlı televizyon bulunur. Tesisin bazı odalarında şehir ve doğa manzarası hakimdir. Tüm odalarda özel duşlu banyo konumlandırılmıştır.

Robin Hood Hotel Lokasyon Bilgileri

İstanbul’un parlayan yıldızı ve hareketli bir sahil semtinde Kavacık Otobüs Durağı'na 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu şık ve modern otel, vapur iskelesine yürüyerek 9 dakika, FSM Köprüsü'ne 2.2 km. mesafededir. Marmara Ünv., Medipol Ünv., Beykoz Ünv., Türk Alman Ünv. Kolejler, hastaneler, bankalar ve kamu dairelerine 1 km, Kadıköy’e 20 km., Taksim Meydanına 22 km., Sahiba Gökçen Havaalanı'na 35 km., İstanbul Havaalanı'na 40 km. uzaklıktadır.
Deluxe Private Pool Rooms 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Keyifle dösenmis Ortalama 25 m2 olan Deluxe Private Pool Rooms Ön Cephe olmakla beraber sehir manzarasi ve havuz manzarasina sahiptir.Odaya kahvalti servisi , Balkon, Küvetli banyo , 1 yatak odasi1 banyo, Mini bar , Merkezi isitma , Yatak basinda telefon , Engellilere uygun , Firin , Su isiticisi , Izgara , Dondurucu , Elektrikli pisirici , Ütü masasi ve Ütü, Microdalga firin, Acil durum çikis plani, Boy aynasi, Gazete , Nevresim takimi ve Çamasir makinesi , Banyo malzemeri , Baskül , Saç kurutma , Terlik , Emanet kasa , çalisma masasi lüks sinif konforlu yatak , 42 inch interactive TV, yatak odasinda 32 inch interactive TV , çay/kahve ikram seti, espresso makinesi, laptop koyulabilecek boyutlarda kasa, yagmur dusu, banyolarda yerden isitma, ücretsiz yüksek hizda internet erisimi bulunmaktadir. Sigara içilmeyen odalar mevcuttur.
Attic Room 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Keyifle dösenmis Ortalama 25 m2 olan Attic Room Ön Cephe olmakla beraber sehir manzarasi ve havuz manzarasina sahiptir.Odaya kahvalti servisi , Balkon, Küvetli banyo , 1 yatak odasi1 banyo, Mini bar , Merkezi isitma , Yatak basinda telefon , Engellilere uygun , Firin , Su isiticisi , Izgara , Dondurucu , Elektrikli pisirici , Ütü masasi ve Ütü, Microdalga firin, Acil durum çikis plani, Boy aynasi, Gazete , Nevresim takimi ve Çamasir makinesi , Banyo malzemeri , Baskül , Saç kurutma , Terlik , Emanet kasa , çalisma masasi lüks sinif konforlu yatak , 42 inch interactive TV, yatak odasinda 32 inch interactive TV , çay/kahve ikram seti, espresso makinesi, laptop koyulabilecek boyutlarda kasa, yagmur dusu, banyolarda yerden isitma, ücretsiz yüksek hizda internet erisimi bulunmaktadir. Sigara içilmeyen odalar mevcuttur.
Royal Deluxe 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Keyifle dösenmis Ortalama 25 m2 olan Royal Deluxe Room Ön Cephe olmakla beraber sehir manzarasi ve havuz manzarasina sahiptir.Odaya kahvalti servisi , Balkon, Küvetli banyo , 1 yatak odasi1 banyo, Mini bar , Merkezi isitma , Yatak basinda telefon , Engellilere uygun , Firin , Su isiticisi , Izgara , Dondurucu , Elektrikli pisirici , Ütü masasi ve Ütü, Microdalga firin, Acil durum çikis plani, Boy aynasi, Gazete , Nevresim takimi ve Çamasir makinesi , Banyo malzemeri , Baskül , Saç kurutma , Terlik , Emanet kasa , çalisma masasi lüks sinif konforlu yatak , 42 inch interactive TV, yatak odasinda 32 inch interactive TV , çay/kahve ikram seti, espresso makinesi, laptop koyulabilecek boyutlarda kasa, yagmur dusu, banyolarda yerden isitma, ücretsiz yüksek hizda internet erisimi bulunmaktadir. Sigara içilmeyen odalar mevcuttur.
King - Queen Suite 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(2 Adet)
Keyifle dösenmis Ortalama 25 m2 olan King - Queen Suite Room Ön Cephe olmakla beraber sehir manzarasi ve havuz manzarasina sahiptir.Odaya kahvalti servisi , Balkon, Küvetli banyo , 1 yatak odasi1 banyo, Mini bar , Merkezi isitma , Yatak basinda telefon , Engellilere uygun , Firin , Su isiticisi , Izgara , Dondurucu , Elektrikli pisirici , Ütü masasi ve Ütü, Microdalga firin, Acil durum çikis plani, Boy aynasi, Gazete , Nevresim takimi ve Çamasir makinesi , Banyo malzemeri , Baskül , Saç kurutma , Terlik , Emanet kasa , çalisma masasi lüks sinif konforlu yatak , 42 inch interactive TV, yatak odasinda 32 inch interactive TV , çay/kahve ikram seti, espresso makinesi, laptop koyulabilecek boyutlarda kasa, yagmur dusu, banyolarda yerden isitma, ücretsiz yüksek hizda internet erisimi bulunmaktadir. Sigara içilmeyen odalar mevcuttur.
Honeymoon Room 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Keyifle dösenmis Ortalama 25 m2 olan Honeymoon Room Ön Cephe olmakla beraber sehir manzarasi ve havuz manzarasina sahiptir.Odaya kahvalti servisi , Balkon, Küvetli banyo , 1 yatak odasi1 banyo, Mini bar , Merkezi isitma , Yatak basinda telefon , Engellilere uygun , Firin , Su isiticisi , Izgara , Dondurucu , Elektrikli pisirici , Ütü masasi ve Ütü, Microdalga firin, Acil durum çikis plani, Boy aynasi, Gazete , Nevresim takimi ve Çamasir makinesi , Banyo malzemeri , Baskül , Saç kurutma , Terlik , Emanet kasa , çalisma masasi lüks sinif konforlu yatak , 42 inch interactive TV, yatak odasinda 32 inch interactive TV , çay/kahve ikram seti, espresso makinesi, laptop koyulabilecek boyutlarda kasa, yagmur dusu, banyolarda yerden isitma, ücretsiz yüksek hizda internet erisimi bulunmaktadir. Sigara içilmeyen odalar mevcuttur.

Plaj Özellikleri

Şezlong & Şemsiye ÜCRETSİZ

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Halka Açık Otopark Tesis bünyesinde

Tesis Temaları

Alışveriş & Eğlence Ekonomik Gençlik İş Lüks Öğrenci Romantizm/balayı Sırt çantalı gezgin Tasarım Aile

Havuz

Açık yüzme havuzu Açık yüzme havuzu (sezonluk) Açık yüzme havuzu (yıl boyu) Aqua Park Çocuk havuzu

Dinamik Sayfalar

Termal tesis İki çocuk Ücretsiz 49 tl Oteli Balayı Oteli Yaz Fırsatları Günün Fırsat Oteli İstanbul Fırsatı Alkolsüz Otel Sömestr Oteli Sevgililer Günü Oteli Hafta Sonu otelleri Bayram İndirmi oteller Bayrama Önerilen Oteller Tesettür oteli Doğa Oteli Erken Rezervasyon Gurme Otelleri DenizBank Kurban Bayramı Lux Otel 29Ekim Evcil Hayvan Dostu Tarihi Destinasyon Spa Otelleri Çocuk Dostu Butik Oteller Bungalov Engelli Otelleri Ara Tatil Dönemi Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Balayı Konsepti

Express Giriş

Yiyecek & İçecek

Cafe Türk Restoran Barbekü olanağı Odaya yemek servisi Paket servis olanağı Açık restoran Kahvaltı Salonu

Aktiviteler

Havuz oyunları ÜCRETSİZ Kart oyunları ÜCRETSİZ Tavla ÜCRETSİZ Okey takımı ÜCRETSİZ Yüzme kursu

Ortak Alanlar

Teras Ortak mutfak Özel sigara içilen alan Bahçe

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar Anti-Alerjik odalar Özel havuzlu odalar Ses geçirmeyen odalar Vip odalar Sigara içilmeyen odalar Özel karşılama hizmeti Baskül Günlük gazete servisi

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi Mama için su ısıtıcı Terlik

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Gazeteler Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Tesis içinde ATM/Bankamatik Vale park hizmeti Özel karşılama sunumları

Mağazalar

Kuaför/Güzellik salonu Market

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Araba kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Engelli otoparkı Refakatçi yatağı

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma Klima

Öne Çıkan Özellikler

Bakıcı Bebek dostu Alkollü içecek yok Çevre dostu Çocuk dostu Dağ manzarası Engelli dostu Evcil hayvan dostu Şehir merkezi Yetişkin oteli Sömestr Oteli Romantizm/Balayı Tasarım Otel

Yorumlar (34)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
10
Gamze Yılmazel
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
7/3/2020
otelden ne beklersiniz, temizlik mi var. ilgi alaka güler yüz mü var. dinleneceğiniz odanın beklentilerinizi karşılaması mı var. iyi bir kahvaltı mı fazlasıyla var.tüm çalışanlara ve özellikle otel sahibi ergün bey e teşekkür ederiz.
10
Gül Yılmaz
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
7/3/2020
herkesin bu zor dönemde hiç düşünmeden gidebileceği bir otel. tertemiz ve şık odalar.. muhteşem karşılama.sakin huzurlu tertemiz bir otel tekrar tekrar gelmek isteyeceğim bir yer.
10
Pınar Karaca
  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
7/3/2020
otele gelmeden yorumları okuduğumda abartıldığını düşünmüştüm otelde konakladıktan sonra fikirlerim tamamen değişti bence az bile yazılmış ve ne yazarsam bu işletme hakkında az kalır. otel müşterisi değilde çok cana yakın iki dostun miasafiri gibisiniz sizi her konuda şımartıp her konuda yardımcı oluyorlar..
10
Ugur Yüksel
  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
7/3/2020
konum olarak çok merkezi yerde, çalışanlar hepsi çok saygılı ve tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için elinden geleni yapıyorlar. odalar harika. bu bölgede tatile gelecekseniz gözünüz kapalı bu oteli seçebilirsiniz.
10
Haldun Yazıcı
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
7/3/2020
temiz bir oteldi . otelin konumu çok güzeldi odaları ve bina olarak çok güzeldi . otel sahibi resepsiyonda duruyordu ve çok sıcakkanlıydı , yemek nerede yenir nereden ne alınır nereleri gidilir gibi konularda bize çok güzel yönlendirmeler yaptı , oldukça memnun kaldık.
10
Hakan Çağlayan
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    İş Seyahati
7/1/2020
tek adres tek mekan çok fazla iyi
10
Gizem Şahin
  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    Tatil
6/2/2020
tesisin konumu merkezde olmaması nedeniyle trafik sorunu yaşanmıyor. odaları temiz ve bakımlı. personel çok ilgili ve kibardı. keyif aldığımız bir hafta sonu tatili geçirdik.
10
Mehtap Kaya
  |    Öneriyor  |    2 Kız   |    Tatil
6/2/2020
çok kaliteli ve temiz bir otel havuz olanaklari kahvaltisi ve personel yaklasimi mükemmel gidecek olan varsa hiç tereddüt etmesin.
10
Cihangir Karataş
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
6/2/2020
temiz bir tesisti. personeller güler yüzlüydü. konum olarak iyiydi. fiyat açısından normaldi. odamızdan memnun kaldım. otel sessiz ve sakindi.
10
Hüseyin Polat
  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
6/2/2020
konum olarak yeri güzel bir yerde , oda ve havuzları gerçekten çok güzel buldum. kahvaltısıda çok lezizdi çok beğendik tekrar gitmek istiyoruz, personeli de çok güler yüzlüydü.
10
Ela Kuzu
  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
6/2/2020
tavsiye ediyorum sürekli bu tesisi çevreme. son derece memnun kaldığım bir tesis.
10
Duygu Alcalı
  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
6/2/2020
tesis temiz personel çok iyiydi teşekkürler sürekliliğini diliyorum.
10
Burçin Erkmen
Türkiye  |    Öneriyor  |    Bebekli Aile   |    Tatil
5/15/2020
yurt dışı ve yurt içi birçok otelde konakladım. beykoz'daki diğer otellere göre daha temiz daha kaliteli ve özellikle de kahvaltılarındaki sundukları bütün ürünler çok lezzetli kaliteli.manzarası sakinliği, çalışanların güler yüzle karşılaması hizmeti mükemmeldi. resepsiyonda duran çalışanlarının güler yüzü kendi evimizde hissettirdi. her zaman tavsiyede ederiz konaklarız da.
10
Gülüzar Koç
Türkiye  |    Öneriyor  |    Arkadaş Grubu   |    Tatil
5/15/2020
tamamen fiyat performans oteliydi.hizmet standartları ve personel açısından gayet iyi bir oteldi.personellerden memnun kaldım. hijyene de büyük önem veriyorlar.
10
Ayten Karataş
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Kız   |    Tatil
5/15/2020
otel çalışanlarının hepsi güleryüzlüydü. özellikle personellerden kaan beye teşekkür etmek isteriz. bize çok yardımcı oldu çevre ve gezilecek yerler hakkında. kahvaltısı çok lezzetli ve odaları da temiz. çok güzel 2 gün geçirdik.
10
Hülya Türkmen
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
5/15/2020
harika bir butik otel. temiz, şirin ve sıcak bir atmosferi var. konumu merkeze oldukça yakın. personel çok ilgili.kahvaltısı oldukça lezzetli ve kaliteli ürünlerden oluşuyordu.
10
Eyüp Yıldırım
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Erkek   |    Tatil
5/15/2020
küçük sevimli bir otel.rezervasyonda tarih acısında kendileri tarafında bir yanlış anlaşılma olmuş ve giriş tarihimiz ertesi gün gözüküyordu onlar hemen düzeltti ve hem odamız hazırlandı hem de telafi etmek adına bir akşam yemegini ikram ettiler ( biz sadece oda kahvaltı almistik) beykoz merkeze gidip gezebileceğiniz aile ortamı yaşayabileceğiniz küçük samimi ve müşteri, hizmet odaklı bir otel.
10
Alper Türkay
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
5/15/2020
temiz bir tesis personeller ilgili güler yüzlü bebeğimizle gittik ailemle çok rahat ettik yeni bir oteldi avantajlıydı her şey konforluydu.
9.3
Didem Kader
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
3/11/2020
otel temiz. otel müdürü kaan bey’in güler yüzlü ve müşterilere karşı ilgi ve alakalı. hayvansever bir otel olacak ki camımın önünden kediler eksik olmadı hepsi çok güzellerdi 🙏 yalnız odalar arasında duvar değil de perde varmış gibi en ufak sesin duyuluyor olması ufacık rahatsız etti. onun dışında herşey güzel tavsiye edebileceğim bir butik otel
10
Abdullah Aytepe
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
2/14/2020
harika bir tatil geçirdik kötü yani yoktu
8.3
ÇAĞATAY LAKOT
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
2/10/2020
otel konum açısından elverişli bir mevkide. oda temizliği iyiydi. otel personeli güler yüzlüydü. ancak odaların ses yalıtımı çok zayıftı. yine de konaklamadan memnun kaldık👍🏻
9.7
Sevda Çiftçi
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
11/24/2019
cok memnun kaldik
olumsuz bisey goremedik
10
Meryem Coskun
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
11/6/2019
her açıdan çok başarılı bir otel, personel güler yüzlü ve ilgili. odalar gayet temiz , gönül rahatlığıyla kalınacak bir otel.
10
Faruk Evelek
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
10/31/2019
çalışanların bu kadar ve egitimli, bu kadar saygılı oldukları için çok teşekkür ederiz. özellikle işletme müdürü kaan bey ilgili ve güleryüzlü. bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. bu ikinci gelişim. tekrar geleceğim.
10
Sevda Öztüfek
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
10/31/2019
ulaşım kolay. sessiz ve sakin bir ortam.personel güleryüzü ve ilgisi çok iyiydi. hepsi çok ilgili ve pratik. personellere arkadaş gibi olduk. oda temizliği, genel alan temizliği ve odamız çok güzeldi.
10
Başar Uluğ
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Kız   |    Tatil
10/31/2019
gerçekten çok mütevazi çok güler yüzlü bir ekip ve güzel bir odayla karşılandık 30.11.2019 tarihinde yine aynı otelde konaklamayı düşünüyoruz, aşırı memnun kaldık.
10
Simge Can
Türkiye  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    Tatil
10/28/2019
o kadar güzel ve özenli bir yer ki kelimelere dökülebilir mi bilmiyorum.odada her şey ince detaylarla hazırlanmış. temizlik mükemmel girdiğiniz anda temiz koku geliyor burnunuza. kahvaltısı da çok güzel. hergün farklı reçeller, soslar karşılıyor sizi. sıcacık bir ortam. . tekrar istanbul'a geldiğimizde şüphesiz kalacağımız yer belli artık. her şey için teşekkürler robin hood hotel :).
10
Demir Akarsu
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Erkek   |    İş Seyahati
10/28/2019
işletme sahiplerinin ilgi ve alakası güzeldi. temiz bir tesisti. konum olarak güzeldi. her yere yakın.
10
Aysegul Akma
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
10/28/2019
odası temiz ve güzeldi. kahvaltısı çok güzeldi. konum olarak çok güzeldi. sahipleri yardımseverdi. memnun kaldık.
10
Bunyamin Meydan
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
10/28/2019
konforu güzeldi. şık şirin bir yer. eşiniz kız arkadaşınız veya aileniz ile kalabileceğiz bir yer.
8.3
Orhan Hakan
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    İş Seyahati
10/25/2019
eşim ve ben çok memnun kaldık. servis , mekan, kahvaltı, oda süperdi. istanbulda stresden çok uzaktaydık orada. teşekkürler hotel robin hood ve ekibine 👍grşrz.
10
Aytül Sensoy
Türkiye  |    Öneriyor  |    Bebekli Aile   |    Tatil
10/22/2019
beykoz civarında kalınacaksa ve imkan varsa bir tık daha fazla bütçe ayırıp bu otelde kalınmasını tavsiye ederim. fiyatlar diğer otellere göre bir miktar fazla. fakat aynı şekilde hizmetin kalitesi de.
10
Gonca Ulger
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
10/22/2019
gayet memnun kaldık , güzel bir kahvaltısı var. otelin iç ve dış görünüşü de harika.
10
Orcun Kundala
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Kız   |    Tatil
10/22/2019
otel, resimlerde olduğu gibi güzel.sabah kahvaltısı çok güzeldi. merkezle iç içe olması da ayrı güzel. otelin bir tek deniz manzarası eksik. bu konuda kararsızlık vardı oteli kiralarken. ama otelin kalitesi deniz manzarasını unutturuyor.
10
Melek Allayar
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    Tatil
10/22/2019
2ci gelişimiz oldu çok memnun kaldık, temizlik ve odalar on numara,bütün çalışanlara teşekkürler.
10
Nesrin Çetin
Türkiye  |    Öneriyor  |    Arkadaş Grubu   |    Tatil
10/21/2019
konum ve otel kalitesi güzel. . odada kullanılan eşyalarda kaliteye önem verilmiş. . çalışanlarda samimi ve sıcakkanlı. . kahvaltıda çok çeşit olduğu söylenemez ama lezzeti güzeldi. .
10
Duygu Kurtalan
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
10/21/2019
kafa dinlemeye birebir tek kelimeyle.tesis temizlik açısından oldukça başarılı. odalar konforlu. fiyat hizmet kalitesi oldukça pozitif.
10
Fikret Kaçmaz
Türkiye  |    Öneriyor  |    Bebekli Aile   |    Tatil
10/21/2019
fiyat performans açısından çok memnun kaldık. tüm personeller güler yüzlü ve ilgiliydi. beykoza gideceklere kesinlikle bu otele gitmelerini tavsiye ediyorum.
10
Onur Derin
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Erkek   |    İş Seyahati
10/21/2019
konum olarak güzel yerde. hizmet kalitesi üst seviyede. personeller güler yüzlü.
10
Hasan Ünlükaya
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Erkek   |    İş Seyahati
10/10/2019
temizlik , konfor ve manzara olarak gerçekten çok iyi otel.
10
Gülistan Bilgin
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
10/10/2019
otelin konumunu çok beğendik hizmet ve güler yüzlü personele sahip her şeyle ilgilendiler temizlik olarak beklediğimizin üstündeydi çok memnun kaldık.aile olarak gündelik konaklamamıza rağmen çok rahat bir gece geçirdik.
10
Enver Bayrak
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
10/10/2019
oda temizliği, personelin ilgisi, kahvaltının lezzeti ve çeşidi gayet güzeldi. herkese tavsiye ederim.resepsiyon görevlisi neco bey'e de ayrıca teşekkür ederiz ilgisinden dolayı.
10
Ecem Işık
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
10/10/2019
çok temiz bir otel biz şehir manzaralı odasında konakladık ve mükemmeldi. kahvaltısı gayet güzeldi tekrar konaklamak konusunda tereddüt etmeden gideceğim otellerden birisi.
10
MUSTAFA HALİL SÜT
Türkiye  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    İş Seyahati
9/9/2019
iki oğlum ve eşinle 2 gece için planladığımız ancak çok çok keyif aldığımız için 1 gece uzattığımız bir konaklamaydı özellikle hijyene gösterdikleri önemi hissediyorsunuz ayrıca gerek ergün bey in konukları için gösterdiği hassasiyet gerek kaan bey in rahat olmamız için gösterdiği sıcak ilgi sizlere ev rahatlığını hissettiriyor otelin konumu çok iyi fiziksel şartları gayet iyi iş veya dinlence için sizi şehir gürültüsünden ve karmaşasından uzak tutacak bir yer kesinlikle tavsiye ediyorum otel çalışanlarına ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum
10
Alper Temizer
Türkiye  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    Tatil
8/11/2019
ailenizle, arkadaşlarınızla ya da eşinizle başbaşa gidebileceğini çok nezih bir otel.herşeyiyle bizden 10 üzerinden 10 puan aldı. bütün otel ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz.
10
Esra Zorlu
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
8/11/2019
insan ilişkileri güzeldi. hiç bir dediğimize hayır diyen olmadı her istediğimizi yapmaya çalıştılar.hizmet kalitesi öne çıkıyor. çalışanların yaklaşımları da çok güzeldi. otel temizdi.
10
Tuğçe Yıldız
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
7/4/2019
otel oldukca guzel bir konum olmakla beraber . ben encok temizliginden etkilendim. bukadar detay bir temizlik saglanmasi gercekden muhtesem. kapidan girer girmez aldgim koku zaten otelin nekadar temiz ve ferah oldugunuda destekliyor. buarada tabacco oda kokunuza bayildim. hic degstrmeyin derim:)
10
Baki Karadeniz
Türkiye  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    İş Seyahati
6/10/2019
tatilimi geçirdiğim en iyi otellerden ilk üçüne kesin girer. lobi girişinden başlayarak bir sıcaklık yüze vuruyor, odalarına çıkınca rahatlık adına her şeyin düşünüldüğünü anlıyorsunuz.müşteri memnuniyeti tavan yapmış bu durum için otel personeline saygı duyuyorum ve herşey için teşekkür ederim.
10
Gizem Öztürk
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Kız   |    Tatil
6/10/2019
çok keyifli bir zaman dilimi oldu. . . odalar pırıl pırıl,resepsiyon son derece nazik ve inceydi. 2. gün temizlik istedik ve bildirilen saatte gelip temizlediler. . havlular 2. gün değişti. bir isteğimiz olup olmadığı soruldu. . kısacası ilgi son derece iyiydi. .
10
Ege Temel
Türkiye  |    Öneriyor  |    Arkadaş Grubu   |    İş Seyahati
5/29/2019
bizimle yakından ilgilenen ergün beye ve azad beye teşekkürlerimiz iletmek isteriz.odamızı temizleyen hanfendinin kibarlığını görmenizi isterdim. otelin konumu doğayla iç içe olması iyiydi. temiz bir oteldi. tekrar gelirmiyiz. . kesinlikle.

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 10

Toplam değerlendirme: 50

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 10:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 14:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınabilir
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri
Taksit Seçenekleri
 • Axess Card takside kadar
 • Bonus Card takside kadar
 • World Card takside kadar
 • Maximum Card takside kadar
 • Card Finans takside kadar
 • Paraf Card takside kadar
 • Advantage Card takside kadar
 • Kuveyt Turk takside kadar
 • BankKart takside kadar

Balayı Çiflerine Özel

Odaya şarap ikramı
Odaya şampanya ikramı
Odaya canlı çiçek
Oda süslemesi
Odaya günlük gazete servisi
Odaya pasta/tatlı ikramı
Bir sabah odaya kahvaltı servisi
Odada çiçeklerle süslenmiş jakuzi
Özel bornoz ve terlik
Özel nevresim takımı
Mum ışında akşam yemeği
Müsaitliğe göre bir üst sınıf odaya upgrade
Gül yaprakları ile süsleme
Özel servis elemanı
Peynir tabağı ikramı
Çerez ikramı
Odaya meyve sepeti ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır