kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Nomia Hotel Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınabilir

Sigara

Sigara içilen alanlar var

Çocuklar

1 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

10 Müthiş

Nomia Hotel

Yalikavak, Bodrum, Muğla , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Tesis genelindeki uygulamalar Tesisin işleyiş sürecini etkileyen hijyen uygulamalarına ilişkin protokoller hazırlanması Tüm protokol ve prosedürlerin sistematik bir şekilde kontrol edilmesi Tesiste sosyal mesafeyi belirten işaretlerle yönlendirme yapılması Tesisin ortak kullanım noktalarında alkol bazlı el antiseptiği ve dezenfektan bulundurulması Tesiste görev alan tüm personellere eğitim verilmesi Covid-19 ve hijyen kurallarının duvar şemalarında belirtilmesi Misafilere otele girişleri esnasında alınan önlem ve uygulamalarla ilgili yazılı bilgi verilmesi Tesis bünyesinde koruyucu ekipmanlar ve maskeler bulundurulması Havalandırma filtrelerinin düzenli değiştirilmesi Personellerin vücut ısılarının ölçülmesi Personeller için koruyucu ekipmanların düzenli bir şekilde bulundurulması Koruyucu ekipman kullanımıyla ilgili personellere bilgi verilmesi Ateşi olan veya hastalık belirtisi olan personellerle ilgili gerekli aksiyonların alınması Misafirlerin otele girişlerinde ya da konaklamaları esnasında ateşlenme veya hastalık belirtileri göstermesi durumuna karşılık müdahale planı hazırlanması Tesis içerisinde acil durum izolasyon alanları belirlenmesi Misafirleri kapsayan kurallar Resepsiyonda misafirlere alkol bazlı el antiseptiği ve dezenfektanı bulundurulması Misafirleri otele giriş esnasında Covid-19 tedbirleri hakkında yazılı ve sözlü olarak bilgilendirilmesi Misafirlerin ödemeyi temassız pos cihazları üzerinden veya online olarak yapmaya yönlendirilmesi Oda anahtarlarının dezenfeksiyonun sıklıkla gerçekleştirilmesi *Misafirlerin eşyalarının bellboy tarafından taşınması hizmeti hakkında otel yönetimlerinin bireysel kararları geçerli olacak. Odalarda yapılan düzenlemeler Odalarda kullanılan su ısıtıcısı, televizyon ve klima kumandası gibi ekipmanların sık sık dezenfekte edilip poşetlenmesi Odalardaki banyo malzemelerinin tek kullanımlık olarak düzenlenmesi Olası misafir karantinası için diğer odalara mesafeli bir adet "Karantina Odası" hazırlanması Mutfak ve restorandaki önlemler Tesis mutfağı için özel hazırlanmış bir temizlik protokolü olması Gıda güvenliği için tüm önlemlerin alınması ve protokole uygun hareket edilmesi Mutfaklarda ekipmanların bulunduğu alanların temizliğine özen gösterilmesi Restoranların masaları arasında 1,5 metre, sandalyeleri arasında 60 cm mesafe bırakılması Servis ekipmanlarının servisten önce ve sonra düzenli olarak temizlenip, misafirin açacağı şekilde poşetlenmesi Yemek masalarında tek kullanımlık tuzluk/biberlik bulundurulması, peçetelik gibi ekipmanların dezenfekte edilmesi Yiyeceklerin görevliler tarafından dağıtılması Restoranda misafir ve personeller için alkol bazlı el antiseptiği/dezenfektanı bulundurulması Yüzme havuzu ve plaj Açık havuzlarda klor seviyesinin 1-3 ppm arasında olması Klor seviyelerinin kontrol altında tutulması Havuz ve plaj çevresindeki tuvalet, duş ve soyunma odalarının sıklıkla dezenfekte edilmesi Plaj da sosyal mesafe kurallarına uygun düzenlemeler yapılması

Ayrıca;
 • Güvenli Turizm Sertifikası
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Açık büfe uygulaması yapılması halinde açık büfenin misafir tarafına misafir erişimini engelleyecek şekilde pleksiglas veya benzeri bariyer yapılır, servis ise mutfak personeli tarafından sunulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Nomia Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Nomia Boutique Hotel, mimarisi sayesinde sempatik ve estetik bir yaklaşıma sahip, ziyaretiniz süresince huzur, özgünlük ve kendi temponuzu keşfedeceksiniz.

Nomia Hotel Lokasyon Bilgileri

Tesisimiz Bodrum Yalıkavak'ta konumlanmaktadır.

Nomia Hotel Sahil Bilgileri

Nomia Bodrum’un olağanüstü gün batımları ve meltemiyle ünlü beldesi Yalıkavak'ta denize sıfır konumdadır. Plajımız, deniz suyunun temizliğini, çevre yönetimine önem verildiğini. çevre bilincinin oluşturulmasına yönelik etkinliklerin yapıldığını, plaj veya marinayı kullananların ihtiyaçlarına cevap verecek donanım ve güveliğini garanti eden, plaj ve marinalara verilen uluslararası Mavi Bayrak çevre ödüllüdür.
Family 30
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
1 adet duble (çift kişilik), 1 adet tek kişilik yatak, banyo & tuvalet, klima, uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 3 kişi için geçerlidir, ilave konaklayacak her 7 yaş üstü çocuk ve yetişkin için 15,00€ fark alınır. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır.
Köşe Oda 15
Max kişi sayısı : 2 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Çift kişilik yatak, banyo & tuvalet, klima, uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 2 kişi konaklayabilir. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır. UYARI: Bu oda Koronavirüs tedbirleri kapsamında olası "Karantina Odası" olarak adlandırılmıştır. İhtiyaç halinde odada konaklayan misafir veya misafirler ivedilikle kendilerine tahsis edilen müsait başka bir odaya geçmeyi kabul edeceklerdir.
Family Suit 80
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Bilgisayar Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Açılır-Kapanır(2 Adet)
1 adet duble (çift kişilik), 1 adet yavrulu yatak, ayrı çalışma alanı, oturma gurubu, banyo & tuvalet, 2 klima, 2 uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bodrum'un eşsiz manzarası, masmavi deniz ve gün batımı eşliğinde, odanıza ayrıcalıklı sunulacak ikramlarımızın tadını çıkarırken, odanızın standartları arasında çalışmalarınız için, ayrı çalışma odanızda ayrıca TV, Desktop PC, günlük gazete vb. hizmetlerimizden de yararlanacaksınız.. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 3 kişi için geçerlidir, ilave konaklayacak her 7 yaş üstü çocuk ve yetişkin için 15,00€ fark alınır. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır.
Penthause Suit 35
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Çekyat/Kanepe(1 Adet)
Deniz manzaralı, 1 adet duble (çift kişilik), 1 adet çek-yat kanepe, oturma gurubu, giyinme odası, özel balkon, banyo & tuvalet, klima, uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 2 kişi için geçerlidir, ilave konaklayacak her 7 yaş üstü çocuk ve yetişkin için 15,00€ fark alınır. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır.
Standart Oda 25
Max kişi sayısı : 2 Klima Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
1 adet duble (çift kişilik) veya 2 adet tek kişilik yatak, banyo & tuvalet, klima, uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 2 kişi için geçerlidir, ilave konaklayacak her 7 yaş üstü çocuk ve yetişkin için 15,00€ fark alınır. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır.
Junior Suit 35
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Çekyat/Kanepe(1 Adet)
Havuz manzaralı, 1 adet duble yatak (çift kişilik), oturma gurubu, sauna, banyo & tuvalet, giyinme odası, klima, uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 2 kişi için geçerlidir, ilave konaklayacak her 7 yaş üstü çocuk ve yetişkin için 15,00€ fark alınır. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır.
Loft Suit 40
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Led TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Çekyat/Kanepe(1 Adet)
1 adet duble (çift kişilik), 1 adet çek-yat, ayrılmış banyo, tuvalet, klima, uydu tv ve ücretsiz wi-fi konforlu odalarımızda, 'oda/kahvaltı' konseptinde gecelik oda fiyatı ile konaklayabilirsiniz. Bu odada belirtilen konaklama fiyatına, kahvaltı ve vergiler dahil olup en fazla 2 kişi için geçerlidir, ilave konaklayacak her 7 yaş üstü çocuk ve yetişkin için 15,00€ fark alınır. Nomia Butik Hotel'de, odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar, çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesis içersinde alkol satışı yapıldığından konaklama sırasında dışarıdan alkol getirilmesi yasaktır.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretli Özel Otopark Otopark (Tesis disinda)

Tesis Temaları

Aile Deniz kıyısı

Havuz

Açık yüzme havuzu (sezonluk)

Öne Çıkan Özellikler

Sonbahar Oteli Evcil Hayvan Dostu Butik Oteller Koronavirüs Önlemi Almış Oteller

Yiyecek & İçecek

Cafe Bar Bar Snack Bar Teras Bar Restoran Restoran (Alakart) Odaya yemek servisi Paket servis olanağı Açık restoran

Ortak Alanlar

Güneşlenme terası Teras Özel sigara içilen alan Bahçe

Odalar

Aile odaları Düğün Suiti Vip odalar Sigara içilmeyen odalar Valizlik Girişte meyve ikramı

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Konsiyerj hizmeti Tur masası Bilet hizmeti Tur Danışma

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Ütü hizmeti

Ulaşım

Transfer servisi (ücretli)

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Deniz kıyısı Deniz manzarası Evcil hayvan dostu Mavi bayrak Şehir merkezi

Yorumlar (1)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
10
Münasip Ç***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Arkadaş Grubu   |    Tatil
07/01/2021
konum, temizlik, personel herşey ama herşey harikaydı. her yıl tatilimi yapmayı planlayacağım yerler listesine eklenmiştir. çok teşekkür ederim.

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 1

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınabilir
Sigara
Sigara içilen alanlar var
Çocuklar
 • 1 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Odaya şarap ikramı
Oda süslemesi
Bir sabah odaya kahvaltı servisi
A la carte restoranlarda öncelikli rezervasyon
Özel bornoz ve terlik
Ekstra harcamalarda indirim
Odaya meyve sepeti ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır