kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Marisstone Hotels Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

6 Normal

Marisstone Hotels

Keşan, Edirne , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Çalışanlarımızı bu dönem ile ilgili eğitimlerle destekliyoruz. Her gün ateş ölçerle misafirlerimizin ve çalışanlarımızın ateşlerini ölçüyor, herhangi bir sağlık sorunları olup olmadığını soruyoruz. Misafirlerimizin check-in işlemlerini 1,5 metre mesafeden gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan maskeyi resepsiyondan temin edebilirsiniz. Herkesin dokunabileceği kapı kartları, kalem vb. ürünler her kullanımdan sonra Ultraviyole Dezenfeksiyon Makinesi ile dezenfekte edilmektedir. Çalışanlarımızın ve misafirlerimizin ortak alanlarda ulaşabilecekleri birçok yere antibakteriyel dezenfektan koyduk. Oda tekstil ürünleri çamaşırhanede yüksek sıcaklıklarda yıkanmakta 170 °C silindir ütüden geçirilmektedir. Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir ortamda konaklamanızı sağlamaktır. Bu konuda gerekli hijyen ürünleri kullanılmaktadır. Çıkış yapan odaların temizliğini yaptıktan sonra camlarını açıyor ve müsaitlik durumuna göre 24 saat bekletiyoruz, Böylece oda 24 saat boyunca havalanmış oluyor. Bu odaları öncelikli olarak misafirlerimize tahsis ediyoruz. UV Hava Sterilizasyon Cihazı ile odalardaki havanın sterilize edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca ULV Dezenfektan püskürtme cihazı ile tüm odalarımızı virüse karşı ilaçlıyoruz. Odalarımızı ultraviyole sterilizasyon cihazı ile dezenfekte ediyoruz. Covid-19 belirtisi gösteren kişilerin acilen ‘’ALO 184 Koronavirüs Danışma Hattı’’nı aramaları gerekmektedir. Bu konuda resepsiyon da tarafınıza yardımcı olacaktır. Sizlere faydalı olabilecek ‘’Hayat Eve Sığar” uygulamasını cep telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz. Pandemi süresi boyunca tüm personelimize, yaşanan pandemi ve korunma yöntemleri ile bulaşma şartları ile ilgili olarak uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler verilmiştir Her gün yapılan Operasyon Toplantılarında bu konuların üzerinden devamlı olarak geçilmektedir. Otellerimiz temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir. Kapı kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilir.

Ayrıca;
 • Güvenli Turizm Sertifikası
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Marisstone Hotels Hakkında Genel Bilgiler

Saros Körfezi’nin yemyeşil ormanı ile doğanın güzelliklerini gözler önüne seren butik konsept anlayışıyla Marisstone Hotel’de 19 adet Premium Stone Villa, 2 adet Connection Stone Villa, 5 adet Deluxe Stone Villa ve 2 adet Executive Stone Villa olmak üzere toplamda 30 adet taş villa vardır.

Marisstone Hotels Lokasyon Bilgileri

Edirne Keşan'da konumlanmaktadır.

Marisstone Hotels Sahil Bilgileri

450m² alana sahip plaj ahşap platforma ve iskeleye sahiptir. Güzel anlar yaşayabileceğiniz plajımızda birbirinden farklı eğlenceli spor aktivitelerine katılarak tatilinizi renklendirin.
Connection Oda 68
Max kişi sayısı : 6 Klima Şömine TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(2 Adet)
Villalarımız; giriş katında salon, 2 adet WC banyo, 2 adet şömine, 2 adet merdiven, üst katında da her birinde çift kişilik yatağın yer aldığı 2 oda ve 2 farklı tek kişilik çocuk odası olmak üzere toplamda 4 oda içermektedir. Connection Stone Villalarımız 2 farklı Premium Stone Villa’nın alt katta 2 ayrı ara kapı ile bağlanmasından oluşuyor.
Deluxe Villa 34
Max kişi sayısı : 2 Klima Şömine TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Villalarımız; giriş katında şömine, salon, Wc banyo ve merdiven, üst katında da çift kişilik yatağın yer aldığı bir oda ve dikdörtgen şeklinde 2 kişilik geniş bir jakuzi içermektedir.
Executive Suit 80
Max kişi sayısı : 5 Klima Şömine TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
80m² alana sahip taş ve doğal ahşap ile lüks ve konforlu dizayn edilmiş Executive Stone Villalarımız 5 yetişkine kadar konaklama uygunluğundadır. Villalarımız; giriş katında her biri 85x200cm ebatlarında 2 tek kişilik yatak içeren bir adet çocuk odası, geniş bir salon, şömine, Wc banyo, merdiven, üst katında da 160x200 cm ebatlarında çift kişilik yatağın yer aldığı bir ebeveyn odası ve 90x200 cm ebatlarında yatağın yer aldığı bir tane tek kişilik çocuk odası içermektedir. Giriş katı zemin taş döşeme, üst kat ise laminat parke döşemelidir.
Villa 34
Max kişi sayısı : 3 Klima Şömine TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
34m² alana sahip taş ve doğal ahşap ile dizayn edilmiş konforlu Premium Stone Villalarımız 3 yetişkine kadar konaklama uygunluğundadır. Villalarımız; giriş katında şömine, salon, Wc banyo ve merdiven, üst katında da 160x200 cm ebatlarında çift kişilik yatağın yer aldığı ebeveyn odası ve 85x200cm ebatlarında yatağın yer aldığı tek kişilik bir tane çocuk odası içermektedir. Giriş katı zemin taş döşeme, üst kat ise laminat parke döşemelidir.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Yiyecek & İçecek

Lobby Bar Restoran (Alakart)

Aktiviteler

Balık tutma Dalış Futbol sahası ÜCRETSİZ Okçuluk Scuba diving Tenis ÜCRETSİZ Zipline

Ortak Alanlar

Mescit Toplantı odası Bahçe

Odalar

Ara kapılı odalar Anti-Alerjik odalar Ses geçirmeyen odalar Vip odalar Baskül Valizlik

Çocuk

Çocuk parkı

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Bagaj muhafazası Döviz alım/satım

Çalışma Alanları

Printer Fotokopi

Ulaşım

Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Yorumlar (1)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
6.0
Eyüp Can M***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
08/14/2021
otelin konumu ambiansı gayet güzel. denizi keyifli. otel odaları lüks ancak biraz klostrofobik. bahçe ve peyzaj güzel daireler birbiriyle iç içe değil. restoran hizmet kalitesi çok düşük. servis çok yavaş, organizasyon eksikliği var. kahvaltıdaki omletin ücretli olmasını geçtim kahvaltı sonrası getirilen kahve bile ekstra. otelin verdiği hizmet kalitesine göre fiyatın çok yüksek olduğunu düşünüyorum. son olarak otelin parlayan yıldızı burak bey e her sorunumuzla ilgilendiği için özel teşekkürler

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 1

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır