kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Georges Hotel Galata Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 1. çocuk 6 yaşına kadar ücretsizdir

Her bir oda için 2. çocuk 6 yaşına kadar ücretsizdir

Provizyon

Tesisin gerekli durumlarda kredi kartınızdan belirli tutarlarda <b>provizyon</b> alma hakkı vardır. Oda seçimlerinizden sonra hangi koşullarda kredi kartınıza ne kadar blokaj konacağını görebilirsiniz.

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

Georges Hotel Galata

Galata, Beyoğlu, İstanbul , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Genel alanlarda el dezenfektasyonu bulunur. Periyodik olarak odalar ve genel alanlar uzman dezenfeksiyon firması tarafından dezenfektasyon işlemi yapılır. Oda temizliği, maskeli ve eldiven kullanan personel tarafından yapılır. Personelin misafirlerimiz ile temas alanlarında maske kullanım zorunluluğu vardır ve çalışan personelin genel sağlık durumu daima takip edilir.

Ayrıca;
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Georges Hotel Galata Hakkında Genel Bilgiler

20 odalı butik otel, İstanbul’un kültürel merkezinin kalbindeki tarihi binada, Galata Kulesi’nden birkaç adım uzakta ve her daim cıvıl cıvıl olan İstiklal Caddesi’ne 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Unutulmaz bir şehir molası için gereken her şey Georges Hotel Galata’da bolca bulunmaktadır. Tüm odalar yüksek tavanlar, şık mobilyalar, ahşap parke zemin ve ferah bir yaşam alanına sahiptir.

Georges Hotel Galata Lokasyon Bilgileri

Georges Hotel Galata, Galata Kulesi’nden birkaç adım uzakta, İstiklal Caddesi’ne 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve Taksim Meydanı’na kısa bir yürüyüşle ulaşılabilen gözde ve şık muhitte, birçok mağaza, restoran, bar ve kafeyle çevrili görkemli bir tarihi binada bulunmaktadır.
Deluxe Room 25
Max kişi sayısı : 2 Klima Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Kaz tüyü yorgan ve yastiklarla donatilmis king size yatak, yagmurlama sistemli dusa sahip, eski ,mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik agacindan mobilyalar, banyo ürünleri, kisiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslar arasi kanallara sahip kablolu TV yayini, ücretsiz kablosuz internet, odaya kahvalti servisi, gazete, iki sise su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalisma masasi, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 25 metrekarelik yüksek tavanli oda.
Deluxe Room with Balcony 32
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Açılır-Kapanır(1 Adet)
Alçak katta, 10 metrekarelik balkon, king size yatak ,kaz tüyü yorgan ve yastiklarla donatilmis, yagmurlama sistemli dusa sahip, eski mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik agacindan mobilyalar, banyo ürünleri, kisiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslar arasi kanallara sahip kablolu TV yayini, ücretsiz kablosuz internet erisimi, odaya kahvalti servisi, gazete, iki sise su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalisma masasi, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 32 metrekarelik yüksek tavanli oda.
Deluxe Seaview Room, Balcony 32
Max kişi sayısı : 3 Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Açılır-Kapanır(1 Adet)
Istanbul Bogazi ve tarihi yarimadanin unutulmaz manzarasinin keyfini çikarabileceginiz 10 metrekarelik balkon, kaz tüyü yorgan ve yastiklarla donatilmis king size yatak, yagmurlama sistemli dusa sahip, eski mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik agacindan mobilyalar,banyo ürünleri, kisiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslararasi kanallara sahip kablolu TV yayini, ücretsiz kablosuz internet erisimi, odaya kahvalti servisi,gazete, iki sise su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalisma masasi, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 32 metrekarelik yüksek tavanli oda.
Galata Terrace Suite 28
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Açılır-Kapanır(1 Adet)
Yüksek katta, 8metrekarelik balkon, king size yatak ,kaz tüyü yorgan ve yastiklarla donatilmis, yagmurlama sistemli dusa ve büyük küvete sahip, eski mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik agacindan mobilyalar, banyo ürünleri, kisiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslar arasi kanallara sahip kablolu TV yayini, ücretsiz kablosuz internet erisimi, odaya kahvalti servisi, gazete, iki sise su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalisma masasi, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 28 metrekarelik yüksek tavanli oda.
Panaroma Bosphorus Suite 40
Max kişi sayısı : 3 Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Açılır-Kapanır(1 Adet)
Istanbul Bogazi ve tarihi yarimadanin unutulmaz manzarasinin keyfini çikarabileceginiz 15 metrekarelik balkon, kaz tüyü yorgan ve yastiklarla donatilmis king size yatak, yagmurlama sistemli dusa sahip, eski mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik agacindan mobilyalar,banyo ürünleri, kisiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslararasi kanallara sahip kablolu TV yayini, ücretsiz kablosuz internet erisimi, odaya kahvalti servisi,gazete, iki sise su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalisma masasi, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 40 metrekarelik yüksek tavanli oda.
Garden Suite 40
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
15 metrekarelik kisisel bahçe/teras, king size yatak ,kaz tüyü yorgan ve yastiklarla donatilmis, yagmurlama sistemli dusa sahip, eski mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik agacindan mobilyalar, banyo ürünleri, kisiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslar arasi kanallara sahip kablolu TV yayini, ücretsiz kablosuz internet erisimi, odaya kahvalti servisi, gazete, iki sise su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalisma masasi, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 40 metrekarelik oda, deri oturma grubu.
Deluxe Twin Room with Balcony 32
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Açılır-Kapanır(1 Adet)
Alçak katta, 10 metrekarelik balkon, twin yatak ,kaz tüyü yorgan ve yastıklarla donatılmış, yağmurlama sistemli duşa sahip, eski mavi mozaik zeminli mermer banyo, tik ağacından mobilyalar, banyo ürünleri, kişiye özel bornoz ve terlik, saç kurutma makinesi, düz ekran LCD, uluslar arası kanallara sahip kablolu TV yayını, ücretsiz kablosuz internet erişimi, odaya kahvaltı servisi, gazete, iki şişe su, Nespresso Le Cube kahve makinesi ve çay seti, çalışma masası, kasa, minibar ve klimaya sahip, lüks dekorasyonlu, 32 metrekarelik yüksek tavanlı oda.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretli Halka Açık Otopark Otopark (Tesis disinda)

Öne Çıkan Özellikler

Evcil Hayvan Dostu Tarihi Destinasyon Koronavirüs Önlemi Almış Oteller

Yiyecek & İçecek

Bar Teras Bar Restoran Restoran (Alakart) Odaya yemek servisi

Ortak Alanlar

Teras Asansör

Odalar

Ara kapılı odalar Vip odalar Sigara içilmeyen odalar

Çocuk

Çocuk karyolası Çocuk bakıcısı

Bebek

Bebek karyolası Bebek küveti Restoranda bebek sandalyesi Mama için su ısıtıcı Bebek bakıcısı Crib Terlik

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Tur masası Bilet hizmeti

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Printer

Temizlik Hizmetleri

Ayakkabı boyama Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Araba kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Sağlık

Vejeteryan köşesi Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Bakıcı Çevre dostu Deniz manzarası Evcil hayvan dostu Şehir merkezi Tarihi destinasyon Vejeteryan dostu Yetişkin oteli Romantizm/Balayı

Spa ve Sağlık Olanakları

Masaj

Yorumlar

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 0

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 1. çocuk 6 yaşına kadar ücretsizdir
 • Her bir oda için 2. çocuk 6 yaşına kadar ücretsizdir
Provizyon
Tesisin gerekli durumlarda kredi kartınızdan belirli tutarlarda <b>provizyon</b> alma hakkı vardır. Oda seçimlerinizden sonra hangi koşullarda kredi kartınıza ne kadar blokaj konacağını görebilirsiniz.
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Gül yaprakları ile süsleme

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır