Hamsilos Koyu Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hamsilos Koyu Otelleri

Genel Bilgi

Yemyeşil ormanı ve denizin bir nehir gibi kara içine girdiği koyu ile Hamsilos Koyu, Deveci Deresi adlı küçük bir akarsuyun ağzında yer alan 300-400 m’ lik bir deniz girintisidir. Hamsilos Limanı, morfolojik delillere göre, Deveci Deresi Vadisi' nin aşağı kesiminin, karada oluşan çöküntüler sonucunda sular altında kalmasıyla oluşmuş, dünyada sadece No

Hamsilos Tatil Köyü

Merkez / Sinop
Hamsilos Apart Otel 10.000m2'lik alan içerisinde insa edilmis olup, Karadenizin mavisi ve doğanın güzelliği ile sizleri kucaklayan, her detayıyla sizleri günümüzün stres yüklü atmosferinden çekip alarak rahatlatmak için tasarlanmış bir ortama sahiptir.

Akliman Apart Pansiyon

Merkez / Sinop
Tesisimiz aile pansiyonudur. Şehrin gürültüsünden uzak doğayla iç içe bir tatil planlayanlar için harika bir lokasyonda bulunmaktadır.

No57 Suites

Merkez / Sinop
No57 Suites Karadeniz in incisi Sinop sehrinde dogal güzelliklerini bünyesinde barindiran essiz panaromik deniz manzarasi ve konumu ile mobil plajina 200 mt , Sinop sehir merkezine 2 km , Sinop hava limanina ve otogara 5 km uzakliktadir .

Otel Güleryüzler

Merkez / Sinop
Konuklarını Sinop merkezde ağırlayan ve bünyesinde özel otopark alanı bulunan Güleryüzler Otel, Sinop Havalimanı'na yalnızca 1.5 km uzaklıkta yer almaktadır.

Kuzey Otel Sinop

Merkez / Sinop
Kuzey Otel Sinop Ağutos 2019 yılında 10 odasıyla hizmete girmiştir. 8 tanesi 1+1 suit daire, 2 tanesi standart odadır. Merkezi konumu ve yaz tatilinizi keyifle geçirebileceğiniz konforlu odalarımızla kahvaltı dahil hizmet vermekteyiz.

Aydın Apart Pansiyon

Merkez / Sinop
Tamamen ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiş olan tesiste konaklamanız boyunca plajın keyfini çıkarabilir, uzun yürüyüş ya da koşulara çıkarak aktivite dolu bir seyahat imkanı bulabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hamsilos Koyu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hamsilos Koyu Hakkında

Hamsilos Koyu Otelleri Yemyeşil ormanı ve denizin bir nehir gibi kara içine girdiği koyu ile Hamsilos Koyu, Deveci Deresi adlı küçük bir akarsuyun ağzında yer alan 300-400 m’ lik bir deniz girintisidir. Hamsilos Limanı, morfolojik delillere göre, Deveci Deresi Vadisi' nin aşağı kesiminin, karada oluşan çöküntüler sonucunda sular altında kalmasıyla oluşmuş, dünyada sadece Norveç ve Sinop’ta bulunan “ria” tipi bir kıyıdır. Hamsilos Koyu, Sinop şehir merkezine oldukça yakın olduğu için, Sinop halkının en önemli piknik alanıdır. Ayrıca Karadeniz' de çok az olan koylardan biri olarak fırtınalı havalarda balıkçıların sığınağıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır