Halkapınar Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Halkapınar Otelleri

Genel Bilgi

Halkapınar, Konya ilinin bir ilçesidir.İç Anadolu'da gezilip görülebilecek birkaç yerden biride Halkapınar'dır. Tarihi, dereleri, barajları, yemyeşil bitki örtüsü, dağları ile her türlü kesime hitap ediyor Halkapınar.Aydınkent (İvriz) köyü, 1. ve 2. derece doğal sit alanı içinde kalan bölgenin her tarafı tarih ve doğa kokuyor, ivriz su kaynağının ve ç

Esgüven Suites Hotel

Karatay / Konya
Konya Merkez, Mevlana Türbesi civarında bulunan Es Güven Suites, Konya'nın ilk ev-otel konseptiyle hizmet veren otelidir. 55 odasıyla hizmet veren Es Güven Suites'in 49 odası 2+1, 4 odası ise dubleks şekilde dizayn edilmiştir.

Konya Dervish Hotel

Merkez / Karatay / Konya
Konya'nın merkezinde yer alan bu konforlu otel, 200 yıllık yenilenmiş bir Osmanlı evinde hizmet vermektedir. Büyük bir bahçe ile klima, LED TV ve ücretsiz Wi-Fi içeren konforlu odalar sunmaktadır.

Hich Hotel Konya

Merkez / Karatay / Konya
Konya'nın kalbi Mevlana Müzesi'nin hemen yanında bulunan Hich Hotel Konya, 200 yıllık tarihi Türk mimarisine sahip yapıların eklektik tarzda yeniden restore edilmesi ile 13 odadan oluşmaktadır.

Balıkçılar Hotel

Merkez / Karatay / Konya
Balıkçılar Hotel , Türkiye'nin incisi Konya'da üstün hizmet anlayışı ve geleneksel Türk konukseverliği ile farklı bir tatil olanağı sunuyor.

Çınar Otel

Karatay / Konya
Otelimiz 12 odalı olup odalarından Mevlana ve şehir manzarasıyla maneviyatı yüksek bir konfor sunmaktadır. Otelimizde kahvaltı ve 24 saat sıcak içecek servisi bulunmaktadır. Güler yüzlü personeliyle sizi ağırlamaktan gurur duyarız.

Mesnevi Otel

Merkez / Karatay / Konya
Mesnevi Hotel, Mevlana Müzesi'ne 100 metreden daha az mesafede Konya'nın merkezinde yer almaktadır. Bu otel, mini buzdolabı, 24 saat resepsiyon hizmeti ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi bulunan modern ve klimalı odalar sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Halkapınar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Halkapınar Hakkında

Halkapınar Otelleri Halkapınar, Konya ilinin bir ilçesidir.İç Anadolu'da gezilip görülebilecek birkaç yerden biride Halkapınar'dır. Tarihi, dereleri, barajları, yemyeşil bitki örtüsü, dağları ile her türlü kesime hitap ediyor Halkapınar.Aydınkent (İvriz) köyü, 1. ve 2. derece doğal sit alanı içinde kalan bölgenin her tarafı tarih ve doğa kokuyor, ivriz su kaynağının ve çamların uğultusu turistleri buraya çekmeye yetiyor. Ayrıca İlçede her yıl üzüm festiveli sıla şenliği düzenlenmektedir.Gezilecek yerler:İvriz Barajı,Seydifakılı Fatmalık Yaylası,Delimahmutlu deresi ve dağları,Karayusuflu köyü, Çınaraltı piknik alanı,Aydos Tepesi,Kızlar - Oğlanlar Manas,(İvriz),Adak,Anıtı,İvrizKalesi,MindosKalesi, (Kayasaray) Kaya SarayAnaru, Antik Kenti (Büyükdoğan),Gavur Kalesi, Tarihi Mezarliklar (Dedeli)

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır