Hafız Paşa Tabyası Otelleri

Bu yerdeki 22 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hafız Paşa Tabyası Otelleri

Genel Bilgi

Hafız Paşa Kışlası içerisinde bulunmaktadır.1853 tarihinde Hafız Paşa tarafından yaptırılmıştır.2 bölümden oluşmaktadır. a) Dibiyok kuyusu; Tk. Mevzii seviyesinde suni sütreler mevcuttur. 3 adet Mk.Tf.Yuvası bulunmakta olup zamanla tahrip olmuştur. B) İç tarafta ise suni tesis edilmiş ve komuta yeri mevcuttur. Bu tabyanın savunmada hiçbir hüviyeti yok

Kars Konak Hotel

Merkez / Kars
Deneyimli personeli ve özenli hizmet anlayışı ile tesis, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste farklı büyüklüklerdeki 34 oda mevcut.

Karabağ Hotel

Merkez / Kars
3 Yıldızlı Karabağ Otel, Türkiye'nin Kars ilinde yer almaktadır. Otel toplam 50 oda 85 yatak kapasitesine sahiptir. Karabağ Hotel TSE onaylı Güvenli Turizm Sertifikasına sahiptir.

Hacı Nevruz Apartları

Merkez / Kars
Hacı Nevruz Apartları, tüm odalarda balkon, küçük mutfak, kanepe gibi olanakların yanı sıra müşterek bir banyo vardır. Oteldeki bazı odalar şehir manzaralıdır. Tüm odalarda buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi olanaklar sunulur.

The Gala Palace Süits Hotel

Merkez / Kars
Osmanlı ve Selçuklu motifleriyle modern çizgilerin buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Şehir merkezinde yer alan otel, bölgenin en lüks butik oteli olma özelliğini taşımakta. The Gala Palace, deneyimli ekibiyle üstün hizmet kalitesi sunuyor.

Kars Center Hotel

Merkez / Kars
Yeni bir tesistir. Toplamda 20 odadan olusmaktadir. odalarda; Wi-Fi, Tv, gardrop, minibar, kettle, çay, kahve, 24 saat sicak su, merkezi isitma, banyoda buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadir.

Kars-i Sirin Otel

Merkez / Kars
Kars-i Sirin Butik Otel, Kars'ta konaklama olanagi sunmaktadir. Her odada düz ekran TV vardir. Odalarda küvetli veya duslu özel banyo da bulunmaktadir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hafız Paşa Tabyası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hafız Paşa Tabyası Hakkında

Hafız Paşa Tabyası Otelleri Hafız Paşa Kışlası içerisinde bulunmaktadır.1853 tarihinde Hafız Paşa tarafından yaptırılmıştır.2 bölümden oluşmaktadır. a) Dibiyok kuyusu; Tk. Mevzii seviyesinde suni sütreler mevcuttur. 3 adet Mk.Tf.Yuvası bulunmakta olup zamanla tahrip olmuştur. B) İç tarafta ise suni tesis edilmiş ve komuta yeri mevcuttur. Bu tabyanın savunmada hiçbir hüviyeti yoktur. Tabyadan geriye suni toprak sütreler ve hendek kalıntıları kalmıştır.70 - 80 Kişi (Yaklaşık 1 Bölük) kapasitesi vardır.1855 Osmanlı - Rus Savaşı, 1877 - 1878 Osmanlı - Rus Savaşı , 1918 - 1920 Osmanlı - Ermeni Savaşları bu alanda da geçmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır