Hacı Hatun Camii Otelleri

Bu yerdeki 46 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hacı Hatun Camii Otelleri

Genel Bilgi

Saathane Mahallesi yakınında bulunan Hacı Hatun Camii, önce hayrat olarak yapılmıştır.Yer yer yapılan çalışmalarla özgün mimarisini kaybetmiştir. 1694 yılında yapılan bu eser tek kubbeden oluşmaktadır. Hatice Hatun tarafından yapılan camii ismini de buradan almıştır.Yaşadığı birçok sel ve deprem gibi doğal afetlere karşın hala özgün mimarisini korumak

Divan Hotel

İlkadim / Samsun
Tüm odalar uydu TV ile donatılmıştır. Hepsi özel banyoludur. Konforunuz için terlikler, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir. Divan Otel'de WiFi erişimi ücretsizdir. Resepsiyon 24 saat açıktır.

Tk Kurdal Suit

İlkadim / Samsun
Tesis genelinde ücretsiz WiFi sunan Tk Kurdal Suit, Samsun'da, Muzaffer Önder Park'a 600 metre mesafede yer almaktadır. Samsun Otobüs Terminali de 600 metre uzaklıktadır.

MG Suıte Konaklama

İlkadim / Samsun
Bu tesis plaja 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan Mg Suit Konaklama, Samsun'da, Gazi Müzesi'ne 400 metre uzaklıkta yer almaktadır. Samsun Müzesi ise tesise 800 metre mesafededir.

Green Residence & Otel

İlkadim / Samsun
Green Residence kendinizi evinizdeymiş gibi rahat ve huzurlu hissetmek isteyen misafirlerimize hizmet vermektedir

Yıldızoğlu Business Class Hotel

İlkadim / Samsun
Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Yaman Otel

İlkadim / Samsun
Samsunda merkezi konumda oldugundan ulasım kolay saglanmaktadır,ataturk heykelıne 200 metre,meydana 200 metre, çiflik caddesi 200 metre uzaklıktadır. Rahat, huzurlu ve güvenli bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hacı Hatun Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hacı Hatun Camii Hakkında

Hacı Hatun Camii Otelleri Saathane Mahallesi yakınında bulunan Hacı Hatun Camii, önce hayrat olarak yapılmıştır.Yer yer yapılan çalışmalarla özgün mimarisini kaybetmiştir. 1694 yılında yapılan bu eser tek kubbeden oluşmaktadır. Hatice Hatun tarafından yapılan camii ismini de buradan almıştır.Yaşadığı birçok sel ve deprem gibi doğal afetlere karşın hala özgün mimarisini korumaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır