Gültepe Nekropol Sahası Otelleri

Gültepe Nekropol Sahası otelleri, en uygun Gültepe Nekropol Sahası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gültepe Nekropol Sahası Otelleri

Genel Bilgi

İzmit Gültepe Mahallesi'nde otoban yanındadır. Antik Çağ nekropolü ile Bizans Dönemine ait kutsal yapı kalıntısı, karayollarının yaptığı yol açma çalışmasıyla ortaya çıkmıştır. İzmit Müze Müdürlüğü' nün bölgede yaptığı arkeolojik çalışmalarda bulunan küp, gözyaşı şişesi, ayna gibi çoğunlukla Roma Dönemine ait buluntular müzeye kazandırılmıştır.Bu alan

Grand Eren Otel

Merkez / İzmit / Kocaeli
Kocaeli'nin kalbinde yer alan Eren Hotel'in bünyesinde 24 saat hizmet veren bir restoran bulunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Otelin tüm odalarında uydu ve kablo kanallarını izleyebileceğiniz TV ve fan mevcuttur.

Masal Otel

İzmit / Kocaeli
Masal Hotel bünyesinde bulunan tüm odalar klimaya sahip olup oda içi kasa, düz ekran uydu TV, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı mevcuttur. Ütü olanakları da sağlanır.

Otel Sınal

İzmit / Kocaeli
Otel Sınal İzmit merkezde hizmet vermektedir. 26 adet odamız standart konseptte olup odalarımızda banyo, tuvalet, LED TV, klima, Wi-Fi hizmetimiz vardır. 4 adet hostel tipi(ortak banyolu) odamız mevcuttur.

Tramvay Otel Apart

Merkez / İzmit / Kocaeli
Tramvay Otel merkezi konumda olup, eviniz konforunda ihtiyaçlariniza cevap verebilecek tüm esyalar mevcuttur.

ÖZGÜR OTEL

Merkez / İzmit / Kocaeli
Özgür Otel, 43 otel odası, restoran, TV odası, kahvaltı, klimalı odalar, Wi-Fi, uydu TV kanalları, otopark ücretsizdir.

İzmit Saray Otel

İzmit / Kocaeli
İzmit'te bulunan Saray Otel şehir merkezindedir. Otel günün her saati resepsiyon hizmeti, klimalı konaklama birimleri ve tesis genelinde ücretsiz Wİ-Fİ sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gültepe Nekropol Sahası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gültepe Nekropol Sahası Hakkında

Gültepe Nekropol Sahası Otelleri İzmit Gültepe Mahallesi'nde otoban yanındadır. Antik Çağ nekropolü ile Bizans Dönemine ait kutsal yapı kalıntısı, karayollarının yaptığı yol açma çalışmasıyla ortaya çıkmıştır. İzmit Müze Müdürlüğü' nün bölgede yaptığı arkeolojik çalışmalarda bulunan küp, gözyaşı şişesi, ayna gibi çoğunlukla Roma Dönemine ait buluntular müzeye kazandırılmıştır.Bu alan halen açık durumda bulunmatadır tarihe dokunabilmek isteyenlerin ziyaretine açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır