Gökdere Medresesi Otelleri

Gökdere Medresesi otelleri, en uygun Gökdere Medresesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gökdere Medresesi Otelleri

Genel Bilgi

Gökdere Medresesi, Bursa’nın Kayhan Mahallesi’nde bulunan ve ilk Osmanlı eserlerinden birisi olan tarihi yapıdır.2. Beyazid dönemi bilim adamlarından hayırsever bir kişi olan Zeyrekzade Paşa tarafından yaptırıldığı sanılmaktadır. 12 hücre ve büyük bir dershaneden oluşan yapı, 1906’dan sonra bir süre kadınlar hapishanesi olarak kullanılmıştır.Gökdereli

Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center

Merkez / Osmangazi / Bursa
Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center, Güney Marmara’nın en çok tercih edilen, klasik ve modernin zarif bir şekilde bütünleştiği mimarisiyle etkileyici, 5 yıldızıyla Bursa Şehir Merkezi'nde parlamaktadır.

Kardeş Otel

Merkez / Osmangazi / Bursa
1966’dan bu yana sizlerin kaliteli ve huzurlu zaman geçirmenizi sağlamak adına sürekli kendini yenileyen bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

Tuğcu Otel Select

Merkez / Osmangazi / Bursa
Kısa süre önce tasarım aşamasından gerçeğe dönüştürülen otelimiz, ’’business’’ konseptinde tasarlanmış ve hizmetinize sunulmuştur.

Holiday Inn Bursa City Centre

Osmangazi / Bursa
eşilova Holding bünyesinde işletilen ve şehir merkezinde yer alan Holiday Inn Bursa City Centre;2017 itibariyle 100 den fazla otel ile dünyanın en büyük otel zinciri olan Intercontinental Hotels Group (IHG) işbirliğinde, Bursa 'nın ilk ve tek Open Lobb

Central Hotel

Merkez / Osmangazi / Bursa
dalarımızda yüksek kalite, konfor, estetik ve huzuru bir arada olduğu otelimizde, tüm odalarımızda bağımsız kontrollü merkezi klima sistemi, dizüstü bilgisayarınızla kablosuz (wireless) ınternet bağlantısı, uluslararası direkt aramalı telefon, saç kuru

Ceylan Hotel

Osmangazi / Bursa
Ceylan Hotel, 1999’dan bu güne 21 yıllık tecrübesı ile Bursa kent merkezi'nde yer alan butik konsept bir şehir oteli'dir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gökdere Medresesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gökdere Medresesi Hakkında

Gökdere Medresesi Otelleri Gökdere Medresesi, Bursa’nın Kayhan Mahallesi’nde bulunan ve ilk Osmanlı eserlerinden birisi olan tarihi yapıdır.2. Beyazid dönemi bilim adamlarından hayırsever bir kişi olan Zeyrekzade Paşa tarafından yaptırıldığı sanılmaktadır. 12 hücre ve büyük bir dershaneden oluşan yapı, 1906’dan sonra bir süre kadınlar hapishanesi olarak kullanılmıştır.Gökderelizade Ahmet Efendi (vefatı 1652), Kayyımzade Mustafa Efendi (vefatı 1658) gibi şahsiyetler müderrislik yapmışlardır.400 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 656 metrekare alana sahip olan kültür merkezi, bulunduğu bölge itibariyle kent merkezi ile iç içe bir konumda; tarihi Okçular Çarşısı'nın devamı niteliğindeki Kayhan Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Müzik eğitim merkezi olarak faaliyet gösteren kültür merkezimizde TSM, THM ve Türk Tasavvuf Müziği Koroları çalışmalar yapmaktadır..

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır