Getto Cafe Pub Restaurant Otelleri

Bu yerdeki 52 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Getto Cafe Pub Restaurant Otelleri

Genel Bilgi

Kalitesi şıklığı ve içerideki müthiş atmosferi onurlandıran siz müşterilerine hala hizmet vererek kendine özgü bir çizgi oluşturmuştur.Toplam 120 kişi kapasiteli ve 2 katlı olan işletme yılın 12 ayı hizmet vermektedir.Saat 12:00 de servise başlanıp akşam 22:00 a kadar restaurant ve 22:00 dan sonra cafe-bar olarak çalışmaktadır.Kredi Kartı, rezervasyon

White Blue Hotels

Merkez / Edirne
Otelimiz 18 standart 3 family odası resepsiyon ve restorantı ile 7/24 sıcak su, ücretsiz wifi hizmeti, sabah açık büfe zengin kahvaltı menüsü ile size evinizdeki sıcaklığı ve konforu hissettiren hizmetler vermektedir.

Uygun Otel

Edirne Müzesi / Merkez / Edirne
Otelimizin her odası parke ile kaplıdır. Her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Havlu ve carşaflarımız günlük temin edilmektedir. Odaların her birinde plazma TV kablolu yayın ve Wi-Fi vardır. Her dairemizde su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Trakya City Hotel

Merkez / Edirne
telciliği sadece bir konaklama hizmeti olarak görmek yerine, konfor ve ayrıntılarda biçimlenen hizmetler bütünü olarak benimseyen Trakya City Hotel, standartların üstünde bir ferahlıkla tasarlanan şık ve konforlu odalarıyla beklentilerinizin sınırların

Hotel Altunhan

Merkez / Edirne
2007 yılında Volkan Turizm bünyesi altında hizmete açılan Altunhan Hotel 2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyen bir anlayışla siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Mihran Hanim Konagi

Merkez / Edirne
Tescilli sivil mimarinin özgün eserlerinden Mihran Hanim Konagi, kültürel koruma uygulamalarinin önemli örneklerinden biri olarak, geçmisin degerlerini gelecege tasimaktadir.

Kaleroom Otel

Merkez / Edirne
Edirne'nin tam merkezi Kaleiçi bölgesinde yer alan konaklama tesisimiz 2020 yılı Ağustos ayında hizmete girmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Getto Cafe Pub Restaurant Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Getto Cafe Pub Restaurant Hakkında

Getto Cafe Pub Restaurant Otelleri Kalitesi şıklığı ve içerideki müthiş atmosferi onurlandıran siz müşterilerine hala hizmet vererek kendine özgü bir çizgi oluşturmuştur.Toplam 120 kişi kapasiteli ve 2 katlı olan işletme yılın 12 ayı hizmet vermektedir.Saat 12:00 de servise başlanıp akşam 22:00 a kadar restaurant ve 22:00 dan sonra cafe-bar olarak çalışmaktadır.Kredi Kartı, rezervasyon, klima, otopark, sigara içilebilir alan, alkollü içecek, kablosuz internet, canlı müzik gibi tüm imkanların size sunulduğu bar yılın her dönemi açık Edirne'nin en güzel eğlence merkezlerinden biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır