Gerger Otelleri

En uygun Gerger otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gerger Otelleri

Genel Bilgi

İlin genel tarihine uygun bir karakter taşımakla birlikte coğrafi olarak dağlık bir alanda yer alması nedeniyle bazı farklılıklar gösterir. Kuzeyinde Malatya’ nın Pötürge İlçesi; doğusunda Diyarbakır’ ın Çüngüş ve Çermik İlçesi, Şanlıurfa’ nın Siverek İlçesi; güneyinde Kâhta ve batısında Sincik İlçeleri ile sınırdır. İlçenin doğu ve güney sınırını Fır

Otel Gerger

Gerger / Adiyaman
Otelimizde sauna ve hamam hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece oda, oda ve kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon konaklama seçeneklerimiz mevcuttur. 

Karadut Pansiyon Nemrut

Kahta / Adiyaman
Nemrut Dağı eteklerinde yer alan Karadut, Adıyaman-Diyarbakır yolu üzerindedir. Tesis klima, ücretsiz Wi-Fi ve özel banyo bulunan odalar ve bir teras restoran sunmaktadır. Karadut Pension’ın özel banyoları duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır.

Hotel Euphrat Nemrut

Kahta / Adiyaman
Nemrut Dağı'nın eteklerindeki Karadut Köyü'nde yer alan bu otelin açık havuzu ve güneşlenme terası vardır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir. Havaalanından ve otogardan ücretsiz transfer servisi sağlanmaktadır.

Gül Otel

Kahta / Adiyaman
Gül Otel Adıyaman'ın Kahta ilçesinde küçük ve şirin bir otel olma özelliğiyle müşterilerine Yıldızlı otel konforunda hizmet veren yerel bir işletmedir

Komagene Hotel

Kahta / Adiyaman
Kahta kasabasında yer alan bu otel, Adıyaman'a 30 km uzaklıktadır. Otobüs Terminali'ne ücretsiz çift yönlü transfer servisi sunmaktadır. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

White Star Hotel

Merkez / Merkez / Adiyaman
White Star Hotel lüks ve ihtişam ile dekore edilmiş odaları ve misafir alanları ile 24 saat hizmet veren Resepsiyon ekibi,Bellboy ve Vale hizmetleri ile Adıyman’nın kalbinde Atatürk bulvarında 2016 yılının başında açılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gerger Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gerger Hakkında

Gerger Otelleri İlin genel tarihine uygun bir karakter taşımakla birlikte coğrafi olarak dağlık bir alanda yer alması nedeniyle bazı farklılıklar gösterir. Kuzeyinde Malatya’ nın Pötürge İlçesi; doğusunda Diyarbakır’ ın Çüngüş ve Çermik İlçesi, Şanlıurfa’ nın Siverek İlçesi; güneyinde Kâhta ve batısında Sincik İlçeleri ile sınırdır. İlçenin doğu ve güney sınırını Fırat Nehri üzerinde yapılan Atatürk Baraj Gölü çizmektedir. Kışları soğuk, yazları sıcak ve kuraktır. Bu özellikleri ile Akdeniz iklimi ve kara iklimine sahiptir. Çet, Kürdek, Ovacık, Kımıl Dağı ve Beyaz Çeşme başlıca yaylalarıdır. Fırat Nehri’nin batı yakasında yer alan Gerger Kalesi, M.Ö. 2. yüzyılda Kommageneliler’in atası olan Arsames tarafından kurulmuştur. Kale, Kommagene Krallığı’nın doğu sınırını oluşturmakta olup Fırat Nehri üzerindeki geçişlerin kontrol noktası durumundadır. Sarp kayalar üzerine, Aşağı Kale ve Yukarı Kale olmak üzere iki bölümde inşa edilen Gerger Kalesi, Kommageneliler’in ilk idare merkezi durumunda olup, aynı zamanda kutsal bir tapınak görevini de üstlenmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır