Gençlik Parkı Otelleri

Bu yerdeki 49 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gençlik Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Ankara' nın değişmez sembollerinden biri olan gençlik parkı, 275 .000 m² alan üzerine kurulmuştur.. 61.724 m² sert zemin, 45.782 m² (havuz yüzey alanı) sulu alan ve 1.790 m² çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Yaz döneminde 217.100 adet çiçek dikilmiş olup havuz kenarlarının etrafında renkli çiçekler kullanılmıştır. Park içerisinde eski ağaçların zarar

Rest Hotel

Ulus / Altindağ / Ankara
Otelimiz Kültür, Turizm, İş Hayatıyla çevrelenmiş olup Tika ve Postane Müzesinin hemen arka sokağında Ankara Tren Garı, Havaş ve Metroya 5 dk mesafededir.

Double Comfort Hotel

Altindağ / Ankara
uruk Turizm olarak 1991 yılından itibaren otel işletmeciliği deneyimimiz ile konuklarımızın konforunu, sağlığını ve güvenliğini gözeterek temelden restore ettiğimiz yeni binamız: oda ve banyo gibi kişisel lobi ve resteorant gibi ortak kullanım alanları

Buldum Otel

Ulus / Altindağ / Ankara
Tüm odalarda merkezi ısıtma sistemi, minibar ve uydu kanallı LCD TV bulunmaktadır. Her oda, ahşap mobilyalar ve renkli tekstil ürünleri kullanılarak zevkle tasarlanmıştır. Restoranda Türk mutfağından yemekler servis edilir.

Güleryüz Hotel

Ulus / Altindağ / Ankara
İlk meclis binası- Ankara Kalesi- Ulus Atatürk Heykeli-Anadolu Medeniyetleri Müzesi- Roma Yolu ve kalıntıları- Etnografya Müzesi – Tarihi Çengelhan Rahmi Koç Müzesi sayabileceklerimizden sadece birkaçıdır.

Grand Sera Hotel

Ulus / Altindağ / Ankara
Grand Sera Hotel, Ankara'da yer almaktadır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimi ve 24 saat resepsiyon hizmeti sağlanmaktadır. Her odada uydu TV ve klima vardır. Ayrıca özel banyolarda duş ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunur.

Hotel Yeni

Ulus / Altindağ / Ankara
Ulaşım açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Yeni Hotel, konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gençlik Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gençlik Parkı Hakkında

Gençlik Parkı Otelleri Ankara' nın değişmez sembollerinden biri olan gençlik parkı, 275 .000 m² alan üzerine kurulmuştur.. 61.724 m² sert zemin, 45.782 m² (havuz yüzey alanı) sulu alan ve 1.790 m² çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Yaz döneminde 217.100 adet çiçek dikilmiş olup havuz kenarlarının etrafında renkli çiçekler kullanılmıştır. Park içerisinde eski ağaçların zarar görmemesi sağlanmış ve ağaç altlarına gölge seven bitkiler dikilmiştir. Mevcut ağaçlar kalın gövdeli, geniş taç yapısına sahip bitkilerden oluşmaktadır. Alan üzerinde mevcut ağaç miktarı 2.868 adet olup, yenileme kapsamında 2.884 adet ağaç ve ağaççıkla beraber , 253.283 adet çalı kullanılmıştır. Park içerisinde 1100 adet aydınlatma direği, 500 adet aydınlatma armatürü bulunmakta olup, 25.000 m2 lunapark, 10.000 m2 opera binası bulunmaktadır. Park içinde yer alan Ankara Büyükşehir Belediye Tiyatrosu balkon katıyla beraber toplam 638 kişilik alana sahip olan bina, 8000 m2 kapalı alanı ile park içindeki en büyük yapı olup aynı zamanda, Ankara'nın en büyük tiyatro salonlarından b birisine sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır