Gaziantep Tren Garı Otelleri

Bu yerdeki 22 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gaziantep Tren Garı Otelleri

Genel Bilgi

Gaziantep Garı Narlı Karkamış hat kesiminin 84+009 kilometresinde 1954 yılında demiryolu işletmeciliğine açılmıştır. Gar binasının inşası 1953 yılında başlamış 1959 yılında tamamlanmıştır. 1964 yılında Gaziantep Karkamış hattının demiryolu İşletmeciliğine açılmasıyla Narlı Karkamış hat kesiminin en önemli garı konumuna gelmiştir. TCDD Gaziantep'te Har

ibis Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
İbis Gaziantep Şehitkamil bölgesinde bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan tesis, Gaziantep Havaalanı'na 15 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Royal Gaziantep Hotel

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
Gaziantep Royal Hotel, şehrin tam merkezinde, tarihi mekanlara, alışveriş ve iş merkezlerine yakın, avantajlı bir konuma sahip. Tesiste 85 oda mevcut.

Hotel Katan

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
Şehrin merkezinde fakat şehrin gürültüsünden uzak bir konumda olup arka odalarımız Gaziantep kalesi manzaralıdır.

Grand Hotel Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
2001 yılı Mayıs Ay’ında hizmet vermeye baslayan 5 yıldızlı Grand Hotel Gaziantep; konum itibari ile şehir merkezinde ve bütün alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir.

Novotel Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
Merkezi konumdaki 4 yıldızlı Novotel Gaziantep, açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve 24 saat açık resepsiyonu ile konukların hizmetindedir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Wi-Fi erişimi de ücretsizdir.

Divan Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
ahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için haftanın yedi günü hizmetinizde olan Divan Pub, Divan Klasiklerinin yanı sıra, Türk, Dünya ve Yöresel mutfakların en iyilerini seçkin bir şarap menüsü ile sunarak, Gaziantep'e gusto alanında yepyeni bir kalite ve y

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gaziantep Tren Garı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gaziantep Tren Garı Hakkında

Gaziantep Tren Garı Otelleri Gaziantep Garı Narlı Karkamış hat kesiminin 84+009 kilometresinde 1954 yılında demiryolu işletmeciliğine açılmıştır. Gar binasının inşası 1953 yılında başlamış 1959 yılında tamamlanmıştır. 1964 yılında Gaziantep Karkamış hattının demiryolu İşletmeciliğine açılmasıyla Narlı Karkamış hat kesiminin en önemli garı konumuna gelmiştir. TCDD Gaziantep'te Hareket Bölge Amirliği, Gar Müdürlüğü, Depo Müdürlüğü, Ambar Müdürlüğü, Yol Atölye Müdürlüğü, Yol şube Şefliği ve Haberleşme Şefliği birimleriyle teşkilatlanmıştır.Gaziantep Garda tren trafiğinin sağlanması ve manevraların yapılması için toplam uzunluğu 3100 metre olan 6 esas 2 kör yol bulunmaktadır. Ayrıca yükleme boşaltma işlemleri için toplam uzunluğu 960 metre olan 2 askeri rampa ve 475 metre uzunluğunda 1 ticari rampa mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır