Forum Trabzon AVM Otelleri

Bu yerdeki 94 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Forum Trabzon AVM Otelleri

Genel Bilgi

Yeni Ekspres Yol, 100.Yıl Parkı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi kampüsü ile çevrelenen 72.000 m2 arazi üzerine kuruludur.Trabzon’un yanı sıra tüm Karadeniz Bölgesi’nin bugüne dek yapılmış en büyük projesi olan Forum Trabzon, 49.000 m2’lik toplam kiralanabilir alanı ile perakende sektörüne getirdiği canlılıkla bölge ekonomisine önemli bir katkı sağla

Alibeyoğlu Apart

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Alibeyoğlu Apart'ın tüm konaklama birimlerinde oturma alanı, bazılarında ise deniz ya da dağ manzaralı teras veya balkon bulunmaktadır. Mutfak buzdolabıyla donatılmıştır. Tüm birimlerin özel banyosu, küvetli veya duşludur. Havlular temin edilmektedir.

Sarı Konak 61

Merkez / Trabzon
Sarı Konak 61'de ücretsiz Wi-Fi, bahçe ve teras mevcuttur. Bazı konaklama birimlerinde balkon, klima, yemek alanı ve düz ekran TV'li oturma alanı vardır. Buzdolabı ve elektrikli su ısıtıcısı içeren tam donanımlı mutfak da bulunmaktadır.

Marvell City Otel

Merkez / Trabzon
Tesisimiz kendi bünyesinde Süpermarket ve Cafe ve Restaurant hizmeti sunmaktadır. Yaşam kolaylığı, hızlı alışveriş Karadeniz'e özel yöresel lezzetler, tarihi ve turistik mekanlara kolay erişim imkanı ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

White Golden Suite Hotel

Merkez / Trabzon
Trabzon merkez'de bulunan White Golden Suite Hotel, restoranı ve tüm alanlarda ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet vermektedir. Her suite dairenin özel banyosunda duş ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Bazı odalar mutfaklıdır.

Şanlı Otel Blue

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Trabzon'da Ayasofya Müzesi'ne 5 km uzaklıkta yer alan Şanlı Hotel Blue bahçe ve teras gibi çeşitli olanaklarla hizmet verir. Tesis Forum Trabzon AVM ve Karadeniz Teknik Üniversitesi gibi cazibe noktalarına kısa bir mesafededir.

Elite In Trabzon

Merkez / Trabzon
Ücretsiz Wi-Fi bulunan Elite Apart, Trabzon'da hayvan dostu konaklama olanağı sunmaktadır. Atatürk Köşkü 7 km uzaklıktadır. Tüm birimlerde yemek alanı ve düz ekran TV bulunan bir oturma alanı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Forum Trabzon AVM Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Forum Trabzon AVM Hakkında

Forum Trabzon AVM Otelleri Yeni Ekspres Yol, 100.Yıl Parkı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi kampüsü ile çevrelenen 72.000 m2 arazi üzerine kuruludur.Trabzon’un yanı sıra tüm Karadeniz Bölgesi’nin bugüne dek yapılmış en büyük projesi olan Forum Trabzon, 49.000 m2’lik toplam kiralanabilir alanı ile perakende sektörüne getirdiği canlılıkla bölge ekonomisine önemli bir katkı sağlamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır